T-Mobile zavádí Magentu 1 také pro podnikatele. Mohou ušetřit až 30 %

T-Mobile zavádí Magentu 1 také pro podnikatele. Mohou ušetřit až 30 %

T-Mobile představuje novinku v oblasti podnikatelských tarifů. Od 1. září 2019 mohou malí firemní zákazníci a živnostníci využít program Magenta 1 Business. Podobně jako u koncových spotřebitelů sdružuje několik služeb do jednoho účtu. Čím vyšší útratu budou podnikatelé mít, tím vyšší slevy na služby mohou získat.

Magenta 1 Business nelimituje zákazníky minimální výší měsíčních paušálů, ani nevyžaduje smluvní závazek na dobu určitou – lze ji zrušit kdykoli po 30 dnech od aktivace. Stačí si aktivovat jednu mobilní hlasovou nebo mobilní datovou službu. Klesne-li útrata pod 500 Kč bez DPH, dodatečná sleva se neaktivuje.

Přehled procentní slevy vzhledem k výši faktury:

Fakturovaná částka bez DPH 0 - 499 Kč 500 - 999 Kč 1000 - 1999 Kč 2000 - 2999 Kč 3000 - 3999 Kč 4000 - 4999 Kč 5000 Kč a více
Sleva 0 % 5 % 10 % 15 % 20 % 25 % 30 %

Sleva se vypočítává flexibilně podle aktuální výše útraty v daném měsíci, a může dosáhnout až 30 % z fakturované částky. Do celkové částky se počítají měsíční paušály, volání, posílání zpráv nebo dokup datových balíčků. Naopak se nepočítají platební služby, dobíjení kreditu a služby třetích stran.

Vedle procentní slevy z účtované částky nabízí Magenta 1 Business ještě volání zdarma a možnost získat 20 GB dat navíc při aktivaci služby Pevný internet nebo T-Mobile televize. Volání mezi čísly sdruženými  v Magenta 1 Business je zdarma, a to i v roamingu v zemích EU a platí pro všechna hlasová, mobilní i pevná, čísla T-Mobile zařazená pod zákaznickou smlouvu Magenta 1 Business.

Spojením fixních a mobilních služeb v Magentě 1 Business (aktivuje-li si zákazník k mobilní službě i službu pevného internetu nebo televizi), získá navíc pro svůj zákaznický účet 20 GB sdílených dat. Tato data se pak spotřebovávají přednostně před datovým limitem hlasového nebo datového tarifu a obnovují se na začátku každého zúčtovacího období.

Diskuze (9) Další článek: První výměna displeje u Samsungu Galaxy Fold bude levnější. Má to ale malý háček

Témata článku: Tarify a mobilní služby, T-Mobile, Evropská unie, Služba, Magenta 1, Pro podnikatele, T-Mobile televize, Sleva, Fakturovaná částka, Magenta, Magent, Volání, T - Mobil, MOBI, Internet


Určitě si přečtěte