T-Mobile zlevňuje StreamOn na 49 Kč, ale maximálně na dva měsíce

T-Mobile zlevňuje StreamOn na 49 Kč, ale maximálně na dva měsíce

T-Mobile připravil akci na propagaci své služby StreamOn. K příležitosti konání zimní olympiády v Koreji zlevňuje službu o dvě stovky na 49 Kč za měsíc. Za tuto cenu je možné StreamOn aktivovat pouze v období od 9. do 25. února 2018, tedy během konání olympiády.

Zvýhodněnou cenu lze u paušálních tarifů využít pouze v aktuálním a jednom nejbližším zúčtovacím období, tedy maximálně během dvou měsíců. Tato doba zcela postačuje k tomu, aby si zájemce za dostupnou cenu službu vyzkoušel. U Twist karet je cena platná pouze pro jedno období, tzn. 30 dnů. Po skončení akční nabídky bude služba automaticky obnovena za plnou cenu 249 Kč, pokud si ji zákazník na základě upozornění nezruší.

A jak vlastně StreamOn souvisí s olympiádou? Program her budou vysílat stanice Eurosport 1, Eurosport 2 a ČT Sport, které jsou součástí aplikace Mobilní TV od T-Mobilu a i tato aplikace je součástí nabídky StreamOn, kde se nezapočítávají data přenesená touto aplikací do FUP tarifu. Jinak je v balíku dalších zhruba dvacet privilegovaných audio a video aplikací, které lze používat bez započítávání dat.

Diskuze (5) Další článek: Displeje ochrání diamant. Je tvrdší, ne tak křehký a kupodivu nestojí milión

Témata článku: Slevy, Kontroverze, Služba, Korea, StreamOn, Síťová neutralita, T-Mobile, Akční nabídka, FUP, Mobilní tv, Olympiáda, Zvýhodněná cena, Konání, Plná cena, Meš, Skončení, Příležitost konání, Maximum, Aplikace, Str, MOBI, Eurosport, T - Mobil, Paušální tarif, Dostupná cena


Určitě si přečtěte