Tajný report z WhatsApp prozradí detaily o vašem účtu. Takto jej můžete stáhnout

Používáte aktivně WhatsApp a chtěli byste vědět, co si o vás společnost ukládá za informace? V mobilní aplikaci si můžete zažádat o výpis dat. Jde především o obecné info o vašem účtu jako jsou telefonní čísla – vaše i kontaktů, se kterými jste si psali.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
O report můžete zažádat v nastavení aplikace

Nechybí zde ani historie účtu včetně data připojení k WhatsAppu, typu používaného zařízení, IP adres, profilové fotky nebo datumu, kdy jste si ji upravovali. Výpis zahrnuje i blokované kontakty či zvolené bezpečnostní nastavení WhatsApp účtu. Součástí reportu je i informace o tom, zda jste před lety přijali nabídku sdílení informací s vaším Facebook účtem.

Vše se dá vyexportovat v typu HTML či JSON. O výpis lze požádat přímo v nastavení aplikace. Stačí přejít do sekce Účet > Žádost o informace o účtu a odeslat žádost. Počítejte ale s tím, že report nezískáte ihned. Než provozovatel aplikace vaši žádost schválí a zpracuje může trvat až 3 dny. Jakmile bude výpis dostupný, obdržíte notifikaci a celý export si budete moci stáhnout v zazipované podobě.

Co je ale podstatné, report neobsahuje žádné zprávy konverzací. Pokud byste chtěli získat i zprávy, ty je možné exportovat z aplikace zvlášť. Stačí jen přejít do sekce Chaty > Exportovat chat. Zde poté vyberete ten, který požadujete a zvolíte, zda chcete exportovat i připojené média.

WhatsApp představuje komunity:

Zdroj: WhatsApp

Diskuze (14) Další článek: YouTuber si vyrobil herní smartphone. Stačila trocha pájení a pár komponent navíc, výkon vyskočil o 40 procent

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, WhatsApp, Historie, Facebook, Sociální sítě, Nastavení, Report, Výpis, Účet & gt, Telefonní číslo, Aplikace, Účet, Pro +, Detail, JSON, Telefony s Androidem na Heureka.cz