Také T-Mobile pomůže v krizi: Neomezený internet, dobíjecí bonus a TV programy zdarma

Také T-Mobile se přidává s pomocí v krizové situaci. S ohledem na vyhlášený nouzový stav nabídne firemním i nefiremním zákazníkům neomezená data zdarma. Nabídka platí od středy 18. března, předběžně do 30. dubna. Stačí ji aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile.

Od stejného data mohou Twist zákazníci využívat 50% bonus na bezhotovostní dobití prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile a webu. www.t-mobile.cz. Bonusový kredit má platnost 30 dní.

Rozšířená TV nabídka od 16. března

T-Mobile dočasně do TV nabídky zákazníkům přidává další kanály pro živé sledování. Diváky by mohly zaujmout zejména kanály, na které má operátor exkluzivitu: BBC Earth či Premier Sport.

Neomezená data firmám a státním institucím

Nouzový stav představuje značnou zátěž pro firmy a státní instituce. Pro zmírnění dopadů aktuální situace na chod ekonomiky umožní T-Mobile využívat neomezená data zdarma všem zákazníkům s rámcovou smlouvou. Koncoví uživatelé našich zákazníků, kteří nyní aktivně data čerpají, mají od středy 18. března automaticky k dispozici neomezená data.

Spolu s  možností komunikace a neomezeného přístupu k internetu odkudkoliv, mohou zaměstnanci využít i další nástroje pro spolupráci a komunikaci na dálku. T-Mobile jako významný partner společnosti Microsoft nabízí své zkušenosti a podporu při nasazení a používání aplikace Teams, jejichž zpřístupnění zdarma oznámil Microsoft na svém blogu. Pro zabezpečení práce z domu budou velké firmy a státní instituce potřebovat dostatečnou rychlost připojení, proto T- Mobile zvyšuje rychlost jejich připojení na internet a VPN.

Raději online než na prodejnu

Operátor také apeluje na své klienty, aby pro své požadavky raději používali aplikaci Můj T-Mobile nebo portál www.t-mobile.cz. Návštěva prodejny by měla být až krajní možností.

Více informací o nabídce: www.t-mobile.cz/stalevespojeni                

Diskuze (14) Další článek: I Pokémon Go bojuje proti koronaviru. Hráči mohou hrát z pohodlí svého domova

Témata článku: Koronavirus, T-Mobile, Předplacené karty, Internet, Bezpečnost, Neomezená data, Bonus, VPN, Twisto, T - Mobil, Zákazníci, Žďár, Nouzový stav, MOBI, Státní instituce, Aplikace, DataRobotická loď amerického námořnictva poprvé vypálila raketu. Bojové lodě bez námořníků mají budoucnost

Robotická loď amerického námořnictva poprvé vypálila raketu. Bojové lodě bez námořníků mají budoucnost

** Americké námořnictvo nedávno zveřejnilo záběry z nedávného průlomového testu ** Prototyp robotické lodi USS Ranger při plavbě na moři odpálil raketu SM-6 ** Jde o jednu z nejvíce pokročilých naváděných raket, jaké dnes US Navy používá

Stanislav Mihulka
LoděVojenstvíRaketaRoboti
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny