Takhle aplikace slibuje konec front v lékárnách. SMS recept převede na čárový kód

Od začátku roku bylo vydáno více jak 1,7 milionů eReceptů. K jejich zpracování je ale lékárník museli „nadatlit“ do počítače ručně. Stačila jedna chyba a jelo se nanovo. Aplikace Lékárny v ČR (zdarma pro Android i Apple iOS), celý proces urychluje tím, že číslo převede na čárový kód, který pokladna okamžitě načte. To vše bez internetového připojení.

Protože se počet vydaných eReceptů neustále zvyšuje, tak tímto krokem stráví pacienti v lékárnách o poznání méně času čekáním a lékárníci se více než klávesnici počítače mohou věnovat odbornému poradenství pacientům. Aplikace však poskytuje i možnost dohledat všechny lékárny v České republice. Po propojení s navigací dokonce dokáže pacienta navést k té nejbližší. Přítomny jsou i důležité kontaktní informace včetně adres, telefonů a otevírací doby lékáren. Nechybí ani pokročilé vyhledání podle specializovaného poradenství atd.

Diskuze (9) Další článek: Komunikujte obrazem, komunikujte budoucnost

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Google Play, SMS, AppStore, CAR, Poradenství, Čárový kód, Recept, Kód, Internetové připojení, Pře, Car +, Otevírací doba, Fronta, Celý proces, Česká republika, Pacient, Apple IOS, Lékař


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 17

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí
Filip Kůžel
Neomezená dataZdarmaT-Mobile
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze