TCL Movetime Family Watch 2: dětské hodinky s kamerou a LTE

TCL v rámci veletrhu MWC představilo dětské chytré hodinky Movetime Family Watch 2. Hodinky slouží jako nástroj pro rodiče, aby měli klid a přehled o tom, co dělá jejich dítě. Movetime Family Watch 2 navazují na první generaci, ovšem přináší větší 1,54“ displej a hlavně o 40 % delší výdrž baterie, takže hodinky vydrží na jedno nabití až 7 dní. Vylepšena byla také GPS, pro přesnější sdílení polohy. Rodič přitom může polohu sledovat online a uvidí i její historii.

Hlavní výhodou hodinek je podpora LTE díky nanoSIM kartě, se kterou lze hodinky využít pro volání a posílání SMS zpráv. Při takovém používání ovšem výdrž klesne na 2 dny. Nad displejem dokonce mají i 2Mpx kamerku pro videohovory. Na boku hodinek se nachází také SOS tlačítko pro rychlé spojení s nouzovými kontakty. Hodinky jsou samozřejmě odolné vůči vodě a prachu podle certifikace IP65.

Hodinky jsou přizpůsobeny pro děti, což je vidět na jejich barevném vzhledu, ale i na samotném prostředí Kids UI s povedenou grafikou a zábavnými ciferníky. TCL Movetime Family Watch 2 se v Evropě začnou prodávat v srpnu za cenu 149 euro, tedy zhruba 3 800 Kč.

TCL kromě hodinek vyrábí i telefony nebo nové chytré brýle:

Váš názor Další článek: Xiaomi chystá špičkový fotomobil se 192MPx foťákem, který mu dodá Samsung

Témata článku: , , , , , , , , , , Nouzový, Veletrh, Certifikace IP, Family +, Kamera, Evropa, F +, NXTWear G,