TCL představilo nová bezdrátová sluchátka. Mají vydržet hrát až 33 hodin

Spolu s novými smartphony řady TCL 10 představil čínský výrobce i novou kolekci bezdrátových sluchátek. Jde o dva modely zcela bezdrátového typu, kdy se dvě samostatné mušle ukládají do nabíjecího pouzdra, a jeden sportovní model mušlí vzájemně spojených kabelem.

U modelu pro sportovní využití TCL ACTV500TWS zaujme zejména karabina na pouzdře a údaj o výdrži 33 hodin. Výrobce ale do tohoto intervalu počítá i „dokrmování“ z dobíjecí krabičky. Na jeden zátah v uších by mělo jít zhruba o 6,5 hodiny hraní. S telefonem se spojí pomocí úsporného Bluetooth 5.0 a krabičku lze dobít i bezdrátově. Měniče mají velikost 6 mm. Aktivní potlačení u tohoto modelu nenajdeme. Sluchátka se budou prodávat za zhruba 2 800 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
TCL ACTV500TWS

Druhý zcela bezdrátový model TCL SOCL500TWS obsahuje potlačení ozvěny u telefonního hovoru, ale nemá bezdrátové dobíjení. Spolu s energií z pouzdra výrobce udává výdrž 26 hodin, na jeden poslech je to 6,5 hodiny. Sluchátka se mobilem spojují opět přes Bluetooth 5.0 a jsou odolná proti postříkání vodou. Výrobce použil měniče s průměrem 5,8 mm, na výběr jsou čtyři barevné varianty (černá, oranžová, modrá a fialová). Cena bude činit zhruba 2 200 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
TCL SOCL500TWS

Třetí model TCL ACTV200BT je určen pro sportování. Je odolný proti potu a postříkání vodou. Mušle jsou spojeny kabelem, na němž najdeme ovládací panel a panel s akumulátorem. Ten vydrží na jedno nabití až 14 hodin přehrávání hudby. Délku kabelu lze pomocí jednoduchého mechanismu upravit. Sluchátka umí měřit tepovou frekvenci, senzory jsou umístěny v pravé mušli. Používají měniče o velikosti 8,6 mm. Tento model přijde zhruba na 2 200 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
TCL ACTV200BT
Diskuze (14) Další článek: Kompaktní Samsung Galaxy A41 bude i v Česku. Zvýšená odolnost nakonec chybí

Témata článku: TCL, Bluetooth, Příslušenství, Bezdrátová sluchátka, Zcela bezdrátová sluchátka, True wireless, Výdrž, ANC, Bezdrátová, Mušle, Sluchátko, Měnič, Pouzdro, Kabel, Výrobce, Model


Určitě si přečtěte