Telegram přidává spoustu drobných novinek pro každodenní potřebu. Video nálepky vytvoříte z videí automaticky

  • Telegram pokračuje ve velkých aktualizacích
  • Po lednovém updatu jsme se dočkali další větší aktualizace
  • Přináší spoustu drobných novinek pro každodenní potřebu

Instant messaging aplikace Telegram se koncem ledna dočkala další velké aktualizace, která navazuje na velký lednový update. V rámci aktualizace aplikace se můžete těšit na jednoduchou tvorbu video nálepek, na kompaktnější animace v konverzacích, na tlačítko, které vám zobrazí reakce, které jste ještě neviděli, do středobodu zájmu se dostává i rychlé přepínání mezi chaty, nové emoji a spousta dalších drobností.

Telegram vylepšuje tzv. video nálepky, každá z nich zabírá jen 30 kB. Tvorba nálepek je pro běžné uživatele poměrně složitá, v aplikaci se však nově objevuje podpora nálepek, které se automaticky vytvoří z běžného videa. Pro tvorbu video nálepek tak není třeba žádný speciální editační software. Nálepky je navíc možné do Telegramu importovat i z jiných mobilních aplikací.

Animované reakce mají nově kompaktnější podobu, pokud chcete u protistrany animaci zobrazit větší, stačí na reakci delší dobu podržet prst. Animace jsou synchronizované mezi vámi a protistranou, takže je vždy uvidíte v reálném čase na obou telefonech ve stejné podobě. Pokud máte v konverzaci reakci, kterou jste ještě neviděli, na konci řádku se zobrazí malé srdíčko.

Jak je to se soukromím u chatovacích aplikací?

V aplikaci přibylo pět nových reakcí a také několik interaktivních animovaných emoji. Pokud máte otevřeno více chatů zároveň, při návratu zpět můžete rovnou přejít do dalšího specifického chatu. Nemusíte se k němu znovu proklikávat přes hlavní stránku. Mezi další novinky patří zlepšení kvality hovorů, nové aplikační animace a spousta dalších užitečných drobností. Aplikaci Telegram stahujete na App Storu a na Google Play.

Zdroj Telegram

Diskuze (2) Další článek: Google vidí budoucnost v tabletech. Ustavil novou divizi, které šéfuje spoluzakladatel Androidu

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Google Play, Apple App Store, Update, Aktualizace, Telegram, Spousta, Aplikace, Drobná novinka, Reakce, Novinka, Nálepka, App Store, Pro +, Telefony s Androidem na Heureka.cz