Telegram už umí chaty rozdělit podle témat. Navrch přidá uživatelská jména, která si koupíte za kryptoměnu

  • Telegram nově přehledně rozdělí chaty podle témat
  • Navrch přidá nákup uživatelských jmen
  • Ovšem pouze formou aukce a jen za kryptoměnu Toncoin

V průběhu víkendu došlo k vydání aktualizace aplikace Telegram, která přináší hned několik vylepšení a přídavků. V rámci skupinových chatů můžete nově komunikační vlákno s více než 200 členy rozdělit podle témat. Ta fungují jako individuální chaty v rámci jedné skupiny, které mají vlastní sdílení média a notifikace. Samozřejmostí je i nadále dostupnost anket, připnutých zpráv a tzv. botů. Funkce je užitečná zejména pro velké skupiny, které chtějí podpořit komunikaci týkající se dílčích témat. Do konce letošního roku má přibýt nová sada funkcí i pro menší skupiny.

Přes Telegram můžete osoby přímo kontaktovat nebo vidět jejich veřejné skupiny a kanály díky tzv. uživatelskému jméno, které začíná zavináčem. Nově se objevují tzv. „sběratelská uživatelská jména“, které jsou navázány na TON blockchain. Jakmile si dané uživatelské jméno zakoupíte (pomocí měny Toncoin formou aukce na platformě Fragment), je navždy vaše, popř. jej můžete prodat případným zájemcům. Oproti běžným uživatelským jménům mohou být kratší, tj. mohou mít méně než pět znaků.

Klepněte pro větší obrázek

Uživatelé Telegram Premium mohou nově počítat i s automatickým převodem videozpráv do elektronické podoby. V Telegramu je také rovněž k dispozici 12 nových balíků s emoji, které jsou tematicky zaměřeny. Na iOS společně s aktualizací přibude vylepšený noční režim s vyváženými barvami, na Androidu je zase možné rychle změnit velikost fontu. Mezi další novinky patří nová animace zobrazená před načtením obsahu, vylepšená animace pro přímou odpověď či čtyři nové interaktivní emoji. 

Veškeré novinky prémiové verze Telegramu:

Komunikační aplikaci Telegram stahujte bezplatně z Google Play a AppStoru.

Zdroj: Telegram

Diskuze (3) Další článek: Stojánek CubeNest pomůže z vašeho iPadu udělat desktop. Přes MagSafe navíc dobije iPhone

Témata článku: , , , , , , , , , Aplikace, Fragment, Telegram Premium, AppStore, Uživatelské jméno, Chata, Boty, Kryptoměna, Jméno,