Telegramem to neskončilo. Snapchat+ je další, kdo chce dokázat, že za sociální sítě je třeba si připlatit

  • Snapchat+ je placená služba pro věrné fanoušky Snapchatu
  • Za necelé 4 dolary získají přístup k exkluzivním funkcím i obsahu
  • Ale nebojte se, o reklamy nepřijdete...

Přechod na předplatné je v posledních letech velký trend u většiny firem a služeb napříč odvětvími a výjimkou nejsou ani sociální sítě. Přestože většina z nich se drží bezplatného provozu, někteří pomalu zkouší, jak uživatelé zareagují na placenou službu. Nedávno placený tarif zavedl Telegram, nyní se přidává i Snapchat.

Klepněte pro větší obrázek
Snapchat+ má uživatelům přinést exkluzivní přístup k novým funkcím.

Služba zvaná Snapchat+ pro předplatitele přináší různé benefity pro náročné uživatele. Hlavní výhodou pro uživatele má být přístup k exkluzivnímu obsahu a také experimentálním funkcím, které mohou být v budoucnu implementovány i do běžné verze. Předplatitelé také získají prioritní přístup ze strany podpory Snapchatu.


Nejoblíbenější chytré hodinky

Madvell Pulsar Madvell Pulsar
nabízí 1 obchod za ceny od 1 799 Kč
Porovnat ceny
Xiaomi Watch S1 Active Xiaomi Watch S1 Active
nabízí 103 obchodů za ceny od 1 937 Kč
Porovnat ceny
CARNEO GuardKid+ 4G Platinum CARNEO GuardKid+ 4G Platinum
nabízí 47 obchodů za ceny od 2 479 Kč
Porovnat ceny
Apple Watch Ultra 49mm (alpský tah) Apple Watch Ultra 49mm (alpský tah)
nabízí 45 obchodů za ceny od 18 223 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené chytré hodinky


Jednou z největších změn pak bude také změna stylu ikony, aby uživatelé poznali, že mají placený prémiový tarif. Mnozí by také předpokládali, že členové placeného programu získají konečně i aplikaci bez reklam. To by se ale šeredně spletli. Sponzorovaného obsahu zde bude stále více než dost. Přesto si Snapchat za „pluskové“ předplatné řekne 3,99 USD (cca 95 Kč) měsíčně.

Celkově představená služba vzhledem k minimu přidaných funkcí působí tak trochu jako zoufalý krok k získání dalšího zdroje příjmu po nemilých finančních výsledcích ze začátku tohoto roku. Zda se tento krok firmě osvědčí, se brzy uvidí. Zatím však program Snapchat+ spouští pouze na vybraných trzích v čele s USA, Kanadou, Velkou Británií, Německem a v několika dalších státech. V České republice zatím služba dostupná nebude.

Snapchat nedávno představil i létající kamerku Pixy:

Diskuze (2) Další článek: Recenze mobilu Tecno Camon 18 Premier. Exotika pouze pro odvážné

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Reklama, USA, Sociální sítě, Německo, Telegram, Snapchat, Kanada, předplatné, Velká Británie, Dolar, Obsah, Placená služba, Pixa, Přístup, Česká republika, Uživatelé, Věrný fanoušek, Telefony s Androidem na Heureka.cz