Tenké, chytré, kulaté. Recenze chytrých hodinek Amazfit GTR Mini

  • Vítězství elegance nad maximální výbavou
  • Neumí bezkontaktní platby, ale vestavěná GPS nechybí
  • Dlouhá výdrž navzdory tenkým rozměrům

Plusy

  • Tenké tělo
  • Vestavěná GPS
  • Dobré možnosti nastavení
  • Výdrž

Minusy

  • Nemá NFC pro platby
  • Málo zajímavých aplikací
? 8/10
Hodnocení
redakce

Pokud na chytrých hodinkách čekáte především tenký a kulatý vzhled klasických ručičkových hodinek, mohla by vás zaujmout novinka značky Amazfit. Hodinky GTR mini už svým názvem naznačují menší velikost, ale možná ve vás při čtení parametrů vzbudí pochybnost velikost pouzdra 43 milimetrů. Hodinky to ale zdárně maskují příjemně tenkým tělem, které navíc lépe splyne s rukou a ještě tomu opticky pomáhá zvýrazněný kovový rámeček okolo ciferníku.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Světlý ciferník zbytečně zvýrazní rámeček displeje. Trvalý displej ukáže jen ručičky. Tělo a pásek v jedné barvě doplňuje kovový akcent okolo displeje

Tyto hodinky tak nebudou působit humpoláckým dojmem ani na tenké dívčí ruce. Tuto cílovou skupinu navíc zaujme i námi testované provedení ve světle růžové se zlatými doplňky.

Amazfit GTR Mini

Displej:  1,28″ AMOLED, 416 x 416, PPI 326, 2,5D tvrzené sklo + AF povlak ● Bluetooth Bluetooth 5.2 BLE ● Voděodolnost: 5 ATM ● Senzory: GPS, zrychlení, geomagnetický, okolní světlo ● Funkce: monitoring srdečního tepu, SpO2, monitoring stresu, monitoring kvality dýchání ve spánku, asistované sledování spánku ● Magnetická nabíječka, 2 h pro plné nabití ● Výdrž baterie při běžném používání: až 14 dní ● Šířka pásku: 20 mm ● Hmotnost: 37 g s řemínkem, 25 g bez řemínku ● Rozměry: 43 mm × 0,85 - 1,05 cm ● Obsah balení: hodinky, standardní silikonový řemínek, magnetický nabíjecí kabel, návod k použití

Amazfit GTR mini Amazfit GTR mini
nabízí 69 obchodů za ceny od 2 198 Kč
Srovnat ceny na Živě

Spodní barevná část těla mimo černého bloku senzorů působí jako lesklá keramika, ale kvůli mimořádně nízké hmotnosti (37 g i s páskem, 25 g jen hodinky) to bude spíš plast.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Sportovní zapínání je praktické, na ruce hodinky příjemně splynou. Jediné tlačítko reaguje jen na stisk nebo delší podržení

K hodinkám dostanete jeden silikonový pásek v barvě hodinek se sportovním zapínáním. Můžete si ale koupit libovolný jiný o standardním rozměru 20 mm.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Pásek snadno vyměníte, magnetickou nabíjecí kolíbku známe i z jiných hodinek Amazfit

Pro nabíjení slouží standardní magnetická kolébka Amazfit. Nemusíte nic přicvakávat a chytne se sama jediné využitelné pozice. 

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jaká je funkční výbava hodinek

Zkušenosti s výdrží

Celkové hodnocení

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Diskuze (1) Další článek: Apple otevřeně ukázal, které funkce iOS v Česku chybí. Systém se připravuje na aplikace mimo App Store

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , , Displej, Chytré, Amazfit GTR, PPI, Pásek, Mini +, Ciferník, Bluetooth Bluetooth,