Tesco Mobile odmění zákazníky 20 GB dat. Musí mít aktivní nejvyšší balíček a klubovou kartu

Tesco Mobile oslavuje 10 let působení na českém trhu a pro své zákazníky připravil odměnu v podobě dvojnásobného objemu dat. Výhoda se týká předplacené SIM karty „Data jsou nejvíc“, která obsahuje přednastavený datový balíček Extra s 20 GB dat měsíčně (včetně přístupu do 5G sítě).

Klepněte pro větší obrázek
SIM karta s přednastaveným datovým balíčkem Extra je v prodeji za akční cenu 199 Kč

Podmínkou získání bonusových 20 GB navíc je spárování klubové věrnostní karty Tesco Clubcard s telefonním číslem této SIM karty. Zákazník pak získá nejen 20 + 20 GB zdarma, ale také dvojnásobek Clubcard bodů za nákupy v obchodech Tesco. Akce platí po dobu tří letních měsíců, konkrétně do 31. května do 31. srpna 2023. Získat lze tedy celkem 60 GB bonusových dat, přičemž tato data lze čerpat také v rámci evropského roamingu.

Obnovení balíčku za plnou cenu

Novou SIM kartu „Data jsou nejvíc“ lze na e-shopu Tesco Mobile zakoupit v akci do 11. června za zvýhodněnou cenu 199 Kč (běžná cena je 499 Kč), v této ceně už je první balíček s 20 GB platný 30 dní. Obnovení balíčku na další měsíc už stojí plných 499 Kč podle ceníku operátora.

Základní sazby pro minutu hovoru a odeslanou SMS jsou u Tesco Mobile vysoké (3 Kč za minutu, 2 Kč za SMS), ale dají se snížit odměnami za dobití kreditu. Při každém dobití alespoň za 300 Kč získají zákazníci zdarma neomezené volání a SMS do Tesco Mobile a do ostatních sítí pak volání a SMS za poloviční sazby proti základní, tzn. 1,50 Kč za minutu a 1 Kč za odeslanou SMS na 30 dní.

Diskuze (6) Další článek: Jako Uber, jen s ozbrojeným řidičem. V USA startuje služba Black Wolf, jízdu si objednáte přímo z telefonu

Témata článku: Virtuální operátoři, Mobilní data, SMS, Balíčky, Tesco Mobile, Tesco, Karta, Tesco Clubcard, Tesco Mobil, Balíček, Klubová karta, GB data, Zákazníci, Data