Tesco Mobile zlevnil 15GB předplacenku na 199 Kč. Ale jen do konce října

Virtuální operátor Tesco Mobile (ve společném vlastnictví maloobchodního řetězce supermarketů a operátora O2) do konce října zlevnil předplacenou kartu s 15 GB dat. Místo klasických 499 Kč za ni zájemce zaplatí 199 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

V ceně balíčku je uvedený datový objem a také volání a SMS na čísla Tesco Mobile zdarma. Na ostatní čísla se platí buď 1,50 Kč/min a 1 Kč/SMS, nebo 2,50 Kč/min a 1,50 Kč/SMS, to podle výše dobitého kreditu (od 300 Kč výše platí výhodnější sazby).

Zvýhodněná cenová nabídka 15 GB za dvě stovky platí bohužel pouze pro nákup nové SIM karty a její první aktivaci. Pokud byste data chtěli obnovit i na další měsíc, budete už muset dobít plnou částku 499 Kč. Akce se tak hodí spíše pro jednorázové použití.

Diskuze (17) Další článek: Pixel 6 bude mít vlastní procesor. Qualcomm si z toho dělá legraci, pro uživatele je to skvělá zpráva

Témata článku: Předplacené karty, SMS, Virtuální operátoři, Akční nabídka, Tesco Mobile, Operátor, Předplacená karta, Konec října, Tesco Mobil, Předplacenka, Virtuální operátor