Tesco Mobile zlevnil 15GB předplacenku na 199 Kč. Ale jen do konce října

Tesco Mobile zlevnil 15GB předplacenku na 199 Kč. Ale jen do konce října

Virtuální operátor Tesco Mobile (ve společném vlastnictví maloobchodního řetězce supermarketů a operátora O2) do konce října zlevnil předplacenou kartu s 15 GB dat. Místo klasických 499 Kč za ni zájemce zaplatí 199 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

V ceně balíčku je uvedený datový objem a také volání a SMS na čísla Tesco Mobile zdarma. Na ostatní čísla se platí buď 1,50 Kč/min a 1 Kč/SMS, nebo 2,50 Kč/min a 1,50 Kč/SMS, to podle výše dobitého kreditu (od 300 Kč výše platí výhodnější sazby).

Zvýhodněná cenová nabídka 15 GB za dvě stovky platí bohužel pouze pro nákup nové SIM karty a její první aktivaci. Pokud byste data chtěli obnovit i na další měsíc, budete už muset dobít plnou částku 499 Kč. Akce se tak hodí spíše pro jednorázové použití.

Diskuze (17) Další článek: Pixel 6 bude mít vlastní procesor. Qualcomm si z toho dělá legraci, pro uživatele je to skvělá zpráva

Témata článku: Virtuální operátoři, SMS, Tesco Mobile, Předplacené karty, Akční nabídka, Virtuální operátor, Operátor, Tesco Mobil, Předplacenka, Konec října, Předplacená kartaVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Nový deníček z Marvel’s Guardians of the Galaxy se soustředí na hudbu

Nový deníček z Marvel’s Guardians of the Galaxy se soustředí na hudbu

Také herní Strážci budou napěchovaní skvělými retro songy.

Michal Maliarov
Marvel's Guardians of the GalaxyVideo