Qi | Tesla

Tesla představila bezdrátovou nabíječku. Vypadá jak Powerwall a nabíjí mobily

Elektromobily Tesla jsou často označovány za smartphony mezi auty a výrobce jde této pověsti naproti, když svou značku nalepil na další výrobek určený pro telefony. Tesla Wireless Charger je powerbanka s integrovanou bezdrátovou nabíječkou standardu Qi, takže na ní dobijete všechny aktuálně prodávané smartphony na trhu od Samsungů po iPhony.

Design odkazuje na velké energetické produkty od Tesly, jmenovitě Powerwall. Kapacita je 6 000 mAh a kromě propagovaného bezdrátu nabijete i kabelem. Integrovaná je USB-C koncovka, ale lze ji odpojit a do velkého USB pak strčíte jakýkoliv jiný kabel. Powerbanka se nabíjí 10W, kabelový výstupní výkon je 7,5W a na bezdrátu 5W.

Tesla si za Wireless Charger řekla 65 dolarů, což je výrazně nad běžnou konkurencí. Nabíječka však na firemním e-shopu vydržela jen pár hodin, pak bez vysvětlení zmizela.

Via Electrek

Diskuze (1) Další článek: S cenami tarifů Češi spokojení nejsou, ale operátora měnit nechtějí. Vědí, že by si nepomohli

Témata článku: Qi, Příslušenství, Bezdrátové nabíjení, Elektromobil, Li-Ion, Tesla, Kabel, Mobil, USB, Wireless Charger, Nabíječka, Firemní e-shop, Teslách, Bezdrátová nabíječka, Prodávaný smartphone, MOBI, Jak, Electrek, Dolar, Pře


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej