The Walking Dead: Our World, konkurence Pokémon Go, vyjde 12. července

Na displej smartphonů se chystá další z nepřeberného množství herních titulů, který chce navázat na popularitu hitu Pokémon Go, který před dvěma lety pobláznil celý svět. Od té doby se chtěly prosadit, a spíše neuspěly, hry Draconius Go nebo Jurassic World Alive, nyní se k nim přidá další hra, která vám v rámci rozšířené reality umožní likvidovat zombíky. A my se ptáme, bude úspěšná?

A jaký je cíl hry? V mapě podle reálného světa (mapová data dodal Google) budete moci najít zbraně, kterými budete likvidovat zombíky, tu a tam potkáte i některé z ikonických postav, které se budou moci přidat k vám. Hra v režimu kooperace umožní s ostatními hráči společně zachraňovat přeživší, stavět přístřešky či plnit týdenní úkoly, za které dostanete velké herní bonusy. Hra je v současné době k dispozici v betaverzi (v ČR nedostupná), globální spuštění pro Android a iOS je v plánu na 12. července.

Představení mobilní hry The Walking Dead: Our World:

Váš názor Další článek: Nové Snapdragony pro nižší střední třídu: 12nm, umělá inteligence a duální foťáky

Témata článku: iOS, Mobilní hry, Android, Rozšířená realita, Pokémon GO, Draconius Go, Herní titul, Červenec, Hra, Jurassic world Alive, Nepřeberné množství, Reálný svět, Walking Dead, Konkurence, Ostatní hráč, Mobilní hra, Our world, The Walking Dead, Mapová data, Současná doba, Česká republika, Týdenní úkol, Zombík, Červ, Celý svět


Určitě si přečtěte

Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid