TicWatch E3. Cenově dostupné hodinky s Wear OS a minimem kompromisů

Společnost Mobvoid představila novou generaci chytrých hodinek TicWatch E3, které jsou ořezanou verzi TicWatch 3 Pro. Plastové tělo hodinek o rozměrech 44 × 47 × 12,6 mm váží 32 gramů a podporuje zvýšenou odolnost IP68. Podle výrobce můžete s hodinkami i plavat ve vodě. Zobrazování zajišťuje 1,3" kruhový displej s rozlišením 360 × 360 pix, který je kryt 2,5D sklem. Přísun energie obstarává 380mAh baterie, kterou dobijete přes magnetickou kolébku.

Hodinky jsou postaveny na platformě Wear 4100. Na 1GB operační paměť navazuje 8GB úložiště a bohatá konektivita v čele s Bluetooth 5.0, Wi-Fi či NFC pro účely bezkontaktních plateb Google Pay. Nechybí ani navigace (kumulovaná podpora GPS/Glonass/Beidou) či sestava mikrofonu a reproduktoru, která vám umožní ze zápěstí vyřizovat hovory.

Myslelo se i na měření zdravotních funkcí, PPG senzor na vnitřní straně se stará o kontinuální měření srdečního tepu, ve výbavě dále najdete měřič okysličení krve, který měří data na bázi 24/7. Softwarová nadstavba se zase stará o měření okolního hluku, eviduje kvalitu vašeho spánku, aktivní zóny, nabízí různé dýchací techniky či monitoruje stres. Na zápěstí máte i rychlý přístup k dvaceti různým cvičením.

Představení chytrých hodinek Mobvoi TicWatch E3:

Hodinky se ke smartphonu připojují přes aplikaci Mobvoi, navíc můžete své fyzické aktivity sdílet s přáteli či se svými blízkými, a vzájemně se tak motivovat k dalším aktivitám. Hodinky s Wear OS a vyměnitelnými silikonovými řemínky se již začaly prodávat na evropském storu Mobvoi. Varianta s černými pásky vychází na 200 EUR, což dělá zhruba 5 100 Kč. Žluté a modré řemínky jsou k dispozici samostatně za cca pětistovku.

Zdroj Mobvoi

Diskuze (1) Další článek: Clubhouse už má spoustu konkurentů, tím nejnovějším je Spotify Greenroom

Témata článku: Chytré hodinky, IP68, Wear OS, NFC, GPS, Hodinky, Google Pay, TicWatch, Operační paměť, Měření stresu, Zvýšená odolnost, Měření, Zdraví, Wi-Fi, SPO2, Spánek, Kompromis, Mobvoi, Kolébka, Minimum, DOSVybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení