Tidal za desetikačku na tři měsíce. Vyzkoušejte si konkurenta Spotify v rámci končící akce Black Friday

Téměř každý mobilně zkušený uživatel dnes jistě zná streamovací síť Spotify, někteří si mohou ještě vybavit YouTube Music, a pak dlouho nic. Na známější konkurenci si však vyšlápla streamovací síť Tidal, která nabízí pro nové předplatitele symbolické předplatné deseti korun za tříměsíční využívání služby HiFi, resp. dvacetikorunu pro vylepšený režim HiFi Plus. Po ukončení testovacího období bude stát základní předplatné 149 Kč měsíčně, varianta Plus pak analogicky vyjde na dvojnásobek.

Pro využití akce je třeba kliknout na těchto stránkách na tlačítko „Get Offer“, zvolit variantu předplatného a zaplatit platební kartou. Pokud si nejprve stáhnete mobilní aplikaci a zaregistrujete se, nebudete mít akční cenu k dispozici. A navíc v této akci nebudete moci využít stejnou e-mailovou adresu, protože ta už bude registrována. De facto tedy nebudete nový uživatel služby...

Po přihlášení v mobilu s Androidem či iOS (popř. ve Windows) se stačí jen přihlásit a vybrat základní interprety, které rádi posloucháte. Podle výběru se vytvoří základní playlisty. Kvalita zvuku je v případě 10Kč předplatného nastavena na „HiFi“ (datový tok až 1411 kbps), samozřejmě je vše bez reklam a s neomezeným přeskakováním skladeb. Celkem je ve službě k dispozici přes 80 milionů skladeb a přes 350 tisíc hudebních videí.

Stinnou stránkou Tidalu je nedostupné nastavení v mobilní aplikaci, takže odhlášení z předplatného (pozor, nezapočítává se mezi předplatná na Google Play) je třeba učinit přes tyto webové stránky. Kdykoliv po aktivaci Black Friday nabídky můžete přes položku Subscription ukončit předplatné, čímž zakážete automatické platby po ukončení promo období. Malou brzdou je jen dotazník, v němž si na několikrát volíte, proč se službou končíte.

Představení streamovací služby Tidal:

Propagační kampaň platí pouze pro nové uživatele Tidalu, a je možné ji využít nejpozději do 6. prosince. Pokud tedy chcete v průběhu Vánoc a většiny prvního čtvrtletí příštího roku poslouchat streamovanou hudbu „za hubičku“, teď máte jedinečnou možnost.

Diskuze (22) Další článek: Huawei našlo recept, jak obejít americké sankce. Stálo ho to jen čtyři písmenka v názvu

Témata článku: , , , , , , , , , , , Subscription, Platební karta, F +, Uživatelé, JPG, Hifi,