15 tipů a triků pro Messenger, které možná neznáte

  • Základy práce s Messengerem jsou jednoduché a zná je každý
  • Některé funkce ale mohou být skryté nebo nejsou úplně intuitivní
  • Tento přehled pomůže odhalit taje nejpoužívanějšího komunikátoru

Messenger (zdarma pro Android a iOS i počítače) je jednou z nejrozšířenějších komunikačních platforem napříč celým světem. Vděčí za to sociální síti Facebook, které byl původně součástí, než se od ní částečně oddělil. Nyní tedy spadá pod metaverzum společnosti Meta, stejně jako Facebook sám a tituly WhatsApp nebo Instagram.

V létě roku 2021 oslavil Messenger desáté výročí:

Ať už jste v aplikaci noví, nebo ji používáte dlouhá léta, možná vám některé její zákonitosti utekly. S postupem času totiž neustále přibývají nové a nové funkce a možnosti platformy se tak neustále rozrůstají. Zde tedy najdete 15 tipů a triků pro Messenger, které (možná) neznáte.

Žádosti o zprávy

Když vám napíše někdo, koho nemáte v přátelích, tak se vám jeho zpráva nemusí zobrazit na stránce chatů, ale právě v žádostech o zprávy, i když vám třeba sama notifikace přijde. Typickým příkladem je, když něco prodáváte na Marketplace a někdo na váš inzerát reaguje. Zprávu najdete pod svou profilovou fotografií, kde se právě nabídka Žádosti o zprávy nachází. Najdete zde i sekci Spam, kam mohou také určité zprávy padat.

Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (8) Další článek: Datamánie nejdéle do pondělka. O2 doprodává limitovanou edici datové SIM se 100 GB dat za 300 Kč

Témata článku: , , , , , , , , , , , Cink, Profil, Ikona, Spam, Touch ID, Vyhledat, SharePlay, Osoba, Weather, Aplikace, Platforma, Účet, Pro +, Konverzace,