To nevymyslíš. Kvůli vyprodanému iPhonu X přivolali policii, ta doporučila Android

  • Hledáte nejabsurdnější příběh roku?
  • Tohle bude vážný kandidát!
  • Zájemci se neprali za nový gadget, ale o zisk.

Apple Store; americké město Lynnwood; den zahájení prodeje iPhonu X. Zásoby stačily pouze na pokrytí předobjednávek, ale ve frontě před obchodem stála skupina asi 40 lidí, kteří objednáno neměli. Takže nastal problém.

Zájemci se nehodlali vzdát prostému argumentu „iPhone X je vyprodaný“. Opakovaně připomínali slib Tima Cooka, že telefon bude ke koupi na každém Apple Storu (co na tom, že to Tim řekl trochu jinak). Slovní rozepře eskalovala do nadávek, takže obsluha přivolala ochranku. Ta však na naštvanou skupinku nestačila.

Nakonec naštvaní zákazníci přivolali policii s tím, že je Apple podvedl. Hlídka záhy pochopila, že spíše než o trestný čin tady jde o emoce a namísto navrhovaného prohledávání skladů se zachovala způsobem, který je v kontextu soupeření Apple vs. Google k popukání. Zájemcům o historicky nejdražší iPhone doporučila jít ke konkurenci a koupit smartphone s Androidem.

Kolik iPhonu-chtivých tak učinilo, už vloger Andru Edwards neuvádí. Zato dodává, že skupinku nepoháněla touha po nových technologiích, ale po penězích. Plánovali totiž iPhone X s tučným ziskem přeprodat v zahraničí...

Diskuze (11) Další článek: Tiskárna Moto Mod od Polaroidu jde do prodeje. Vytištěné fotky budou nalepovací

Témata článku: Apple, iPhone, Android, Gadget, Kuriozita, Tim Cook, Apple Store, Apple iPhone X, Apple iPhone X 256GB, Skupinka, Trestný čin, Touha, Vážný kandidát, Nejdražší iphone, Zájemce, Apple vs, Hlídka, #Android, Pol, Tučný zisk, Tim, Lynn, Nová technologie, Naštvaný zákazník, Obsluha


Určitě si přečtěte