Tohle je nejjednodušší cesta, jak dostat očkovací QR kód do mobilu

Už jsme ukázali, jak si můžete v telefonu s Androidem či v iPhonu vytvořit svůj vlastní Covid pas. Jenže proces je to stále dost zdlouhavý: musíte si stáhnout aplikaci, neskenovat QR kód, dopsat potřebné detaily, vyexportovat pas...

Je tu jedna daleko rychlejší cesta, webová aplikace getcovidpass.eu, která nabízí jednoduchý postup pro Android i pro iOS přímo přes webový prohlížeč.

Názorně ukážeme postup na Androidu. Stačí z telefonu zadat výše uvedený odkaz, stisknout tlačítko Vytvořit a, buď naskenovat QR kód přes prohlížeč, nebo jej načíst z paměti. A máte hotovo. Covid pas je vytvořen za jednu vteřinu se všemi základními detaily a kliknutím jej můžete uložit do aplikace Yourwallet, kterou stáhnete z Google Play (u iPhonů využijete defaultní Wallet).

Výhodou této služby je, že do digitální karty přepisuje všechny textové informace, které jsou v QR kódu uloženy. V případě Pass2Pay jste omezeni políčky, které připravil autor šablony.

Na Androidu si můžete vyrobit Covid pass i přes aplikace Pass2Pay:

Jaká je daň za rychlou tvorbu covid pasu v mobilu? Pozorně si přečtěte podmínky služby, která může některá vaše data při „oprávněném zájmu“ sdílet s Google Analytics a Amazon Web Services. Před rychlou tvorbou Covid pasu si tedy nejprve detailně prostudujte zásady ochrany osobních údajů.

Diskuze (38) Další článek: Rendery prozradily, jak budou vypadat hodinky Watch Active 4 od Samsungu

Témata článku: Android, iOS, Covid pas, QR kód, QR, covid-19, Certifikát, Kód, Mobil, Pas, Nejjednodušší cesta, Wallet, AWS, Aplikace, Covid, DOSHry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android