Tony Hawk a vánoční lámání hlav (mobilní hry)

Pusťte se do šíleného skateboardingu na U rampě s nejlepšími sk8ařskými legendami. Mozek si potrápíte s logickými hrami s vánoční tematikou.

Vyzkoušejte zábavné mobilní hry a odreagujte se při hraní těchto titulů: sportovního skate simulátoru Tony Hawk VERT, logické hry s tematikou starověku Infecct a dvou stolních her převlečených do vánočního hávu Christmas Sudoku a Christmas Pairs (pexeso). Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


Tony Hawk VERT

Tony Hawk po dlouhé odmlce míří znovu na mobilní telefony. Tenhle skateboardový maniak zvládne se svým prknem snad všechny možné i nemožné siluety a další pekelná komba, při kterých byste ve většině případů skončili na zemi s pohmožděninami, tedy alespoň já, a proto je lepší se věnovat šílenostem pěkně z pohodlý domova a nejlépe z displeje mobilního telefonu. V Tony Hawk VERT se s nejlepšími skejtařskými legendami pustíte na U rampu, abyste předvedli, co ve vás je.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Celá hra se totiž odehrává pouze na U rampě, takže se můžete plně soustředit na vaše prkno a ukázat svůj styl. Jakmile se vaše prkno pořádně rozjede, tak se už musíte pekelně ohánět, abyste ve vzduchu udělali co nejvíc triků, kterých je v novém Tony Hawk VERT opravdu slušné množství. Čeká vás 12 různých úrovní, ve kterých zažijete skvělou zábavu, i když se někdy musíte pěkně snažit, abyste neskončili na zemi. Na konci se ještě otevře speciální mód Free ride, kde se stanete pány vlatního času a můžete si užívat oblíbené triky do nekonečna.

Tony Hawk VERT (sportovní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HFYYM na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Infecct

Handy-Games na krátkou dobu opustili strategie a přišli s novou logickou hříčkou Infecct, ve které můžete namáhat své mozkové závity a přitom se i solidně pobavit. V Infecctu si zahrajete na dobrodruhy a pustíte se do tajemných hrobek chrámů, abyste složili všechny části starověké výzvy. Úkol to nebude jednoduchý, protože Infecct obsahuje uctihodných 300 levelů! V Infecct vás čeká vcelku jednoduchý koncept, ve kterém se v každém levelu otevře nová mřížka, kde se objeví i začátek vašeho tunelu. Pak už jen musíte projít celou mřížkou a dávat pozor, abyste náhodou nezabloudili nebo abyste jste se omylem nevrátili nazpátek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jakmile dokončíte level, tak vás hra odmění bodíky. V případě, že nejste dostatečně rychlí nebo jste se několikrát vrátili nazpět, tak čekejte hlavně záporná čísla. Jiný význam tyhle statistiky snad ani nemají, takže můžete zůstat v klidu. Postupem času se vám do cesty postaví další nové překážky v podobě nevyzpytatelných tunelů, které vás přesunou na jiné místo v mřížce. Infecct je vysoce návyková záležitost na dlouhé večery a při čekání v metru nebo na autobus rozhodně doporučuji!

Infecct (logická skákačka):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HEZUV na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Christmas Sudoku

Legendární Sudoku by nemělo chybět v žádném mobilním telefonu! Doplňování čísel v mřížkách se stalo třeba v Japonsku fenoménem, kterému propadly miliony lidí a do dnešních dnů se Sudoku těší velké oblibě na celém světě. A o co vlastně jde? V tabulce o rozměrech 9x9 máte náhodně vepsaná čísla a vy musíte doplnit zbytek. Hra je občas těžší, protože s narůstající obtížností se počet již napsaných čísel snižuje, takže se musíte opravdu snažit. Autoři z InLogicu zůstali věrni tradičnímu hernímu konceptu, a proto nemůžeme čekat žádné zásadní novinky. Vánoční edice pak nabízí krásný zimní design s vánoční tématikou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Christmas Sudoku (vánoční logická):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HWDRQ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Christmas Pairs

Vánoce se blíží a vývojáři mobilních her chrlí jednu vánoční hru za druhou, aby rychle využili veškerý potenciál svátků klidu a míru. Nemůžeme jim to mít za zlé a někdy i s radostí musíme sledovat některé tituly, které jen pěkně doplňují vánoční atmosféru. Christmas Pairs není nic jiného než obyčejné pexeso, ve kterém dáváte dohromady vánoční páry jako stromečky, perníčky a ozdoby dohromady, abyste dosáhli dvojic. Každý z vás ho určitě někdy hrál, a tak s Christmas Pairs zavzpomínáte alespoň na staré časy. V Christmas Pairs procvičíte vaši paměť a čeká vás 32 vánočných symbolů. Výsledky pak můžete porovnat s ostatními hráči online.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Christmas Pairs (vánoční pexeso):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HFNNL na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Váš názor Další článek: Vodafone začal nabízet datový balíček pro příležitostné surfaře

Témata článku: Mobilní hry, Hry, Vánoční edice, Bodík, Lámání, MOBI, Tony Hawk, Tony, Skateboard, Herní koncept, Slušné množství, Návyková záležitost, Mobil, Celá hra