Toto jsou nejužitečnější aplikace pro hodinky Apple Watch. Ušetří čas a pohlídají zdraví

  • Vybrali jsme 12 nejužitečnějších aplikací pro hodinky Apple Watch
  • Výběr je sestavený z aplikací, které skutečně sami používáme
  • Většinu z nich můžete vyzkoušet i zdarma

CityMapper

Cena: zdarma / 79 Kč měsíčně bez reklam a s několika výhodami

Pokud žijete ve velkém městě tak vám na hodinkách častokrát přijde vhod aplikace CityMapper. Ta slouží k rychlejší a efektivnější dopravě. V hodinkách naleznete rychlý přehled odjezdů autobusů, metra, tramvaje či vodní dopravy v rámci města a dokonce aplikace dokáže zobrazit i místa se zaparkovanými koloběžkami.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
CityMapper vám pomůže rychle najít spoje hromadné dopravy v okolí.

Aplikace je pro hodinky zdarma, ovšem v placené verzi je bez reklam, s unikátními ikonami a několika drobnými funkcemi navíc. Výhodou je, že si na hodinkách můžete poznačit například vaše oblíbené zastávky MHD, takže pak kdykoliv na dvě kliknutí uvidíte nejbližší odjezdy vašich spojů. Jedinou nevýhodou aplikace je, že tím jak je mezinárodní, tak v České republice podporuje pouze Prahu. V jiných městech ji tak nebudete moci využít.

Diskuze (35) Další článek: Jihokorejci ukáží nové skládačky již 10. srpna, Galaxy S22 FE se letos do prodeje zřejmě nedostane

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Apple, Chytré hodinky, Apple Watch, Hodinky, Reklama, Wearables, Smartwatch, Chytrý telefon, Apple Music, Měření, Shazam, Zdraví, watchOS, Praha, Spánek, Sčítání, Spark, Apple Zdraví, Sleep Cycle, Google Maps, Stocard, Apple Health, Streaks, Aplikace, Rychlost přehrávání, Chytré hodinky na Heureka.cz