Touch Commander, aneb TouchFLO pro každého

S touto utilitkou dostanete TouchFLO do každého Windows Mobile komunikátoru. Zdarma je však jen na dva týdny.

Pokud vás zaujala technologie TouchFLO, kterou disponují modely HTC Touch a Touch Dual, můžete podobným rozhraním vybavit i svůj smartphone, stačí ho jen vybavit Touch Commanderem (touch-commander.com). Po instalaci se program dotáže na hardwarové tlačítko, kterým se aktivuje, což je asi největší odlišnost od originálu.

Po stisku navolené klávesy se objeví věrná kopie třístěnného objektu z HTC. Na první obrazovce najdeme rychlý přístup k e-mailu, zprávám, kalendáři, úkolům, internetovému prohlížeči a správci připojení. Druhá je věnovaná kontaktům a třetí multimédiím – audio přehrávač, fotoaparát a nahrávání videa. Prostřední část nabídne o něco více možností než u originálu. Kromě rychlé volby kontaktů do ní lze vložit i aplikace a složky. Ta reprezentuje další, identickou obrazovku, odkazy lze tedy dobře členit do adresářové struktury. Detailisté přivítají možnost volby hustoty mřížky, obrázků či barvy a velikosti textu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Rychlá volba – kontakty – multimédia
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Přidání nové položky – aplikace, kontakt a složka – možnosti kontaktu

Aplikace vzbuzuje stejné dojmy jako první Touch. Po prohlídce se sami sebe ptáte, jestli je to všechno. Ani funkčně není program stoprocentní, vytočit číslo kontaktu se nepovedlo. Pravděpodobně se jedná o nekompatibilní kombinaci hardwaru a softwaru, ale přesně to samé se může stát i vám. Když připočítáte bezplatné požívání jen 15 dní a poté nutnost zaplatit stejný počet dolarů, Touch Commander se asi nezařadí mezi nejstahovanější a nejpoužívanější aplikace pro Windows Mobile. Zkuste a uvidíte sami.

TIP: Další „TouchFLO“, tentokrát zcela zdarma, najdete zde

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Pro porovnání: originální TouchFLO od HTC (jeho první generace)
Diskuze (8) Další článek: Garmin: Vánoce, aktualizace map a další novinky

Témata článku: Smartphony, Windows, Software pro mobily, HTC Touch, HTC Touch 3G, HTC Touch Dual, Věrná kopie


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9