Tradiční pavilon LG na veletrhu IFA zůstane zavřený. Projít si ho ale můžete virtuálně v aplikaci

Zítra startuje veletrh IFA 2020 s podtitulem Special Edition. Letošní ročník bude v mnohém jiný – veřejnost nebude mít povolen vstup vůbec, firmy a média se mohou účastnit v omezeném počtu a za zvýšených hygienických a protiepidemických opatření. Mnoho pavilonů berlínského veletrhu zůstane uzavřeno.

Tradičním výstavním místem pro jihokorejské LG na veletrhu IFA bývá pavilon číslo 18. Ani ten letos neotevře své brány. LG se proto rozhodlo, že vytvoří virtuální expozici, která je věrnou kopií skutečné veletržní haly. Představí zde ekosystém pro ideální domácnost, kde rodina tráví kvůli koronavirové situaci více času než kdykoli předtím.

Virtuální výstavu si můžete projít buď v desktopovém prohlížeči na této stránce, anebo si do svého smartphonu nainstalovat aplikaci LG Virtual Studio (zdarma pro Android a iOS). Po vstupu se můžete nechat provést virtuálním průvodcem, nebo si nechat vysvětlit pohyb po stánku pomocí mapky. Stačí kliknout na výrobek a je možné si ho vyzkoušet nebo se podívat na jeho technické specifikace a vlastnosti.

Hlavním lákadlem virtuálního stánku LG je sestava flexibilních obrazovek OLED New Wave, která poskytuje možnost využít různé formáty. V prostoru domácího kina můžete vyzkoušet obraz a zvuk LG OLED televizorů nebo se v herní zóně ponořit do prostředí pro hráče. Lifestyle zóna zase ukazuje možnosti OLED panelů – od tapety až po ohebné displeje. Chytré domácí spotřebiče zahrnují hned několik oblastí – kuchyni, koupelnu, šatnu, úklid a osobní hygienu.

Diskuze (1) Další článek: Galaxy Z Fold2 Thom Browne Edition: dárková kazeta se sluchátky a hodinkami navíc

Témata článku: LG, Android, Aplikace, iOS, IFA, Chytrá domácnost, Veletrhy, Special Edition, Pavilon, Zóna, Stánek, Veletrh, Podtitul


Určitě si přečtěte

Huawei Mate X2 je nejlepší skládačka současnosti. Ale co je jí to platné...
Filip Kůžel
Kauza HuaweiOhebný displej
Zkoumáme první selfie kameru schovanou v displeji. Převládají rozpaky
Filip KůželMartin Miksa
Selfie v displeji
Vybíráme 13 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu

Vybíráme 13 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 13 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až čtrnáct tisíc korun

Jan Láska | 26

Jan Láska
Střední třídaSmartphonyNákup a ceny
O tom, jak DxO zadupal špičkový Samsung. Kritika se cení, ale nesmíte při ní dělat chyby
Filip KůželJan LáskaMartin Miksa
DxOMarkTýden mobilně
Hodinky Huawei se naučily instalovat aplikace a reagovat na notifikace. Ale…
Filip Kůžel
Polochytré hodinkyTýden mobilně