Tři mušketýři a KGB: S.W.A.T. (mobilní hry)

Jeden za všechny, všichni za jednoho! Jděte se třemi mušketýry po stopě vražd. Máte sílu a dostatek odvahy, abyste se připojili k nejlepším bojovníkům týmu Alfa-squad?

Vyzkoušejte zábavné mobilní hry a odreagujte se při hraní těchto titulů: bojovku inspirovanou slavným románem Alexandra Dumase Tři mušketýři, akční špionážní hry KGB: S.W.A.T., budovatelskou strategii Revival 2 a osvěžující logickou hru Jewel Spin. Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


The Three Musketeers

Francouzský spisovatel Alexandre Dumas se asi obrací v hrobě při pohledu na některá slavná ztvárnění jeho nejslavnějšího románu Tři mušketýři. Naštěstí tu ale máme mobilní hry, aby zachránily známé klišé. Tři mušketýři sledují příběh syna slavného Aramise, který se rozhodl prošetřit záhadné politicky motivované vraždy a teror rozléhajcí se po Francii, a tak se vydá na velké dobrodružství. Hned v úvodu ho čeká první šarvátka s bandity a od tohoto momentu začně zběsilé mačkání akčního tlačítka mobilního telefonu. Hra jako by se zasekla na začátku a v dalších misích už jen ukazovala pořád to samé pořád dokola.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jindy epický příběh se tak během chvilky zvrhne v nekontrolovatelnou řež s kordy. Náplň misí se ostatně neustále opakuje. I když se autoři snaží alespoň trochu nápaditě kombinovat jednotlivé mise a měnit strohá prostředí, tak stejně celá hra vypadá velmi chudě a do stejného kotle padá bohužel i grafické zpracování. Komu vyhovuje bezduché sekání do nepřátel a má rád Alexandre Dumase, tak The Three Musketeers je právě pro něj. Ostatním bych radši doporučil šáhnout po nečem jiném.

The Three Musketeers (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HBBQD na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

KGB: S.W.A.T.

Každý určitě zná slavnou speciální policejní jednotku SWAT, která se už mnohokrát objevila v plejádě akčních her a teď tu máme rovnou KGB: S.W.A.T. se všeumělem plukovníkem Sazonovem. Ať už vám název zní jakkoli směšně, tak plukovník Sazonov myslí vše vážně a patří mezi vojenské špičky, proto také nepotřebuje nikdy žádné další zastoupení. Všechno zvládne na vlastní pěst.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Rambo po rusku se tak záhy stává nepřemožitelným nástrojem zabíjení. Sazonov je navíc členem legendárního Alfa-squadu, který je nasazován pouze v mimořádných operacích a právě některé z nich zažijete na vlastní kůži v KBG: S.W.A.T. Hra je klasická hopsačka, ve které honíte zvláštní bandity v rudých kombinézách, sbíráte munici a sem tam splníte důlěžitý úkol. Pokud máte volnou chvilku, tak vás KBG: S.W.A.T. dostatečně zabaví.

KGB: S.W.A.T. (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HPTGD na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Revival 2

Budovatelské strategie mají své kouzlo. Během několika hodin totiž projdete celou historií a pokud zrovna nepatříte mezi fanatické psychopaty, kteří dokázali zničit své říše během několika málo let, tak možná nahlédnete do blízké budoucnosti a dovedete vaši říši k triumfálnímu vítězství. Legendární budovatelská strategie Revival je především dobře známá svojí inspirací z Civilization a nutno uznat, že si z této tahovky na PC, bere podstatnou část nápadů. Znovu se tak dostanete do role neochvějného vůdce a provedete váš lid chytlavou historií.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

K uspokojeni vašich dobyvatelských choutek vás čeká více než 200 planet, 25 různých budov a 25 nových typů vojenských jednotek. V Revival 2 vás navíc čeká až 6 rivalů, které musíte srazit na kolena. Budete lepší než ostatní? Vyvinete nové technologie? Nebo zůstanete radši v době kamenné a budete házet na své nepřátele klacky? Záleží jen a jen na vás!

Revival 2 (strategie):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HXRPA na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Jewel Spin

Jewel Spin je příjemným oživením logických her. Není to sice žádný Tetris ani Bejeweled, ale svému žánru rozhodně ostudu nedělá. Místo toho, abyste barvy řadili vedle sebe vertikálně, v Jewel Spin je můžete ještě otáčet dokola a tím vzniká mnohem více možností, jak se zbavit stejných skupin. Hra má navíc neuvěřitelně rychle vzrůstající obtížnost, takže se postupem času musíte pekelně snažit a rychle rotovat skupinou míčků. V opačném případě zůstanete zavaleni a nedostanete se do dalšího levelu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Jewel Spin obsahuje také docela dost herních módů, které vás na nějaký ten čas pořádně zabaví. V Puzzle módu musíte třeba vyčistit celou plochu s omezeným počtem otočení. V Arcade, Custom game, Free play vás čeká vcelku rozumná kombinace akce a strategie, takže se jen tak nemusíte obávat stereotypu. Jewel Spin má navíc jednu přijemnou chuťovku. Na konci každého levelu odhalíte tajemné obrázky. O jaké se jedná nebudeme prozrazovat, ale už teď víme, že to budete zbožňovat.

Jewel Spin (arkáda):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HAYNN na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Váš názor Další článek: T-Mobile blokuje webové stránky s dětskou pornografií

Témata článku: Mobilní hry, Hry, Infolinka, Arcade, Celá hra, Vybraná hra, Budovatelská strategie, Stažená data, Náplň, Anglická verze, Mobil, Zabíjení, Musk, MOBI, Arkáda, Civilization


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196