Twitter k textu nahraje i zvukovou zprávu. Nová funkce funguje jen u iOS

Mobilní klient Twitteru se dočkal dalšího vylepšení. Ke krátkým textům můžete nově přidat i hlasovou zprávu. Stačí při psaní nového příspěvku stisknout tlačítko, které se objeví vlevo nad klávesnicí, hned vedle ikonky, přes kterou můžete k Tweetu přidat fotografie z galerie. Hlasová zpráva může mít maximální délku 140 vteřin (aneb dvě minuty a dvacet vteřin), a při čtení příspěvku se přehraje pomocí dedikovaného zvukového přehrávače. Při poslechu přitom můžete nerušeně procházet další příspěvky na Twitteru.

Funkce je zatím dostupná pouze na iPhonech, navíc jen u omezeného počtu uživatelů. V průběhu následujících týdnů má být funkce zpřístupněna na všech zařízeních s iOS. A je pravděpodobné, že se tato funkce brzy rozšíří i na Android. Je však škoda, že Twitter nevyužil výše uvedenou animaci k prezentaci funkce „Tweet with audio“. Místo očekávaného hlasového komentáře tak neslyšíme vůbec nic. Pokud však máte po ruce iPhone s aktualizovanou verzí aplikace Twitter, a usmálo se vás štěstí při náhodném výběru testovacího vzorku uživatelů, můžete hlasové tweety hned vyzkoušet. 

Zdroj Twitter

Diskuze (1) Další článek: Honor vyšperkoval svůj notebook originálními stylovými pouzdry

Témata článku: Android, iOS, Ostatní, Sociální sítě, Twitter, Příspěvek, Tweet, Text, Can, Funkce, F +, Hlasová zpráva, Nová funkce, Telefony s Androidem na Heureka.cz