Týden (i)mobilně: Prašť jako uhoď. Nové iPhony 13 jsou tak stejné, až nám z toho ztuhla ruka

Týden (i)mobilně: Prašť jako uhoď. Nové iPhony 13 jsou tak stejné, až nám z toho ztuhla ruka

Téma tohoto týdne bylo jasné: Apple Keynote. Dočkali jsme se nových iPhonů 13 a 13 Pro, které nabízí špičkový fotoaparát a posun ve videu, nicméně celkově jde o příjemnou evoluci loňských modelů. Ovšem s nižšími cenovkami. Přišly také nové hodinky Apple Watch, které mají větší displej i odolnost, ale vyškolily také svým nečekaně stejným designem všechny „leakery”.

Doslova překvapením byl úplně nový iPad mini 6. generace s moderním designem a stejným procesorem jako u iPhonů. Pro ty nenáročné je tu pak staronový základní iPad s lepší kamerkou a větší pamětí. Novinky jsme tentokrát probrali v lehce handicapované sestavě. 

O čem byla řeč:

Diskuze (78) Další článek: Máte zálusk na iPhone 13 Pro? Průměrný Čech na něj vydělává dvakrát déle než Rakušan

Témata článku: Apple, iPhone, Smartphony, iOS, Video, Týden mobilně, Apple Watch, Hodinky, Design, Fotoaparát, iPad, Evoluce, Moderní design, Apple keynoteRychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Google ruší aplikaci Android Auto. Její funkce převezme Google Assistant
Martin Miksa
Android 12Android AutoMobilní aplikace