Týden mobilně 101: průšvihy mobilních firem

Sony Ericsson, Apple a RIM nezažili zrovna úspěšný týden, probereme jejich selhání. Posvítíme si i na nové příslušenství a jeden mobil.
Týden mobilně 101: průšvihy mobilních firem

Každý den není posvícení. Některým mobilním firmám nevyšlo v tomto týdnu pár věcí, pohár hořkosti si až do dna vypil kanadský RIM, výrobce telefonů BlackBerry. Jeho služby nemohli po dobu tří dnů využívat uživatelé téměř po celém světě a RIM si to vedle zkažené pověsti nejspís odskáče i finančně. Také Apple se potýkal s technickými problémy, a to kvůli hromadnému přechodu velké části uživatelů iOS zařízení na novou pátou verzi systému. Sony Ericsson sčítal čísla za celé čtvrtletí a nakonec skončil s nulou.

Včera jsme vám na MobilManii představili hromadu příslušenství k Samsungu Galaxy S II, dnes se na ty nejzajímavější kousky podíváme před kamerou. Přidáme i domácí dobíjecí stanici pro různé typy mobilů a ukážeme si nový messenger v barvách Sony Ericssonu. Na závěr nechybí ukázka z aktuálního říjnového čísla časopisu Mobility.

Klepněte pro větší obrázek
  • 01:07 – první pohled na Sony Ericsson TXT
  • 05:13 – průšvihy Sony Ericssonu, Applu a BlackBerry
  • 16:12 – příslušenství k mobilům
  • 28:36 – říjnové číslo Mobilit, závěr
Diskuze (50) Další článek: Sony Ericsson je na nule, příští rok zasvětí jen smartphonům

Témata článku: Apple, Blackberry, Samsung, Video, Týden mobilně, Smartphony, Kauzy, Příslušenství, Průšvihy, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Sony Ericsson Txt, Nový messenger, Technický problém, Průšvih, T - Mobil, Prus, Celé čtvrtletí, MOBI, Týden, Mobil


Určitě si přečtěte