Týden mobilně 124: neznámý balíček z Tchaj-wanu

Do redakce dorazila bílá zaoblená krabička s nápisem HTC. Nevíme přesně, co v ní bude, proto jsme si preventivně nasadili lékařské roušky.
Týden mobilně 124: neznámý balíček z Tchaj-wanu

V případě, že by šlo o chemický útok, mohly by nás ochranné roušky od nejhoršího uchránit. Naštěstí se nic tak dramatického dít nebude, ale příchod prvního čtyřjádrového supersmartphonu na trh také nejde jen tak přejít mávnutím ruky. Včera jsme na MobilManii porovnali fotoaparát nového HTC One X s iPhonem 4S, v Týdnu mobilně si telefon prohlédneme celý a také vyzkoušíme jeho NFC schopnosti. Závěr bude patřit debatě nad pokračující regulací roamingu v zemích Evropské unie a vítanou regulací českých operátorů ze strany Českého telekomunikačního úřadu. Nakonec se snad těch virtuálních operátorů dočkáme dřív než poslední "nevirtuální" evropské země Bělorusko, Bulharsko, Rumunsko nebo Bosna a Hercegovina.

Klepněte pro větší obrázek
  • 00:54 – první pohled na HTC One X
  • 13:01 – jak funguje funkce Beam na Androidu 4.0
  • 20:13 – evropská regulace roamingu, česká regulace operátorů
Diskuze (48) Další článek: Vše za 600 Kč? V Polsku zuří cenová válka a sviští LTE

Témata článku: Video, Týden mobilně, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8), HTC One X, HTC One X+, Mobil, Bosna a Hercegovina, T - Mobil, MOBI, Evropská regulace, Bělorusko, Tchaj-wan, Bali, Hercegovina, Mávnutí ruky, Týden, Balíček


Určitě si přečtěte