Týden mobilně 132: baterie na 15 let a bezdotykový displej

Může baterie v mobilu vydržet 15 let? Jak to souvisí s iPhonem? A co znamená „bezdotykové ovládání“ displeje? Odpovědi v dnešním díle.
Týden mobilně 132: baterie na 15 let a bezdotykový displej

Možná už víte, že v redakci máme SpareOne – mobil, který prý vydrží 15 let s jedinou baterií. Jak je to možné? V čem je ten trik? Žádná magie v tom není, ale i tak stojí tenhle přístroj za pozornost. Buď si prohlédněte fotky a přečtěte vysvětlení, nebo mrkněte na 132. Týden mobilně, jehož hlavní hvězdou se SpareOne stal. Za zapůjčení 15letého mobilu děkujeme e-shopu www.Geoteam.cz.

Sony v březnu představila model Xperia Sola a zákazníky na něj hodlá lákat na technologii Floating touch, kterou jsme si v redakci přejmenovali na „bezdotykové ovládání“. Je to jen další nepoužitelné lákadlo, nebo jde o užitečnou funkci?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jako bonus vám představíme dvě aplikace od společnosti Scalado, které možná budete mít ve vašem příštím mobilu. Jedna se jmenuje Panorama, druhá nese trefné jméno Remove a přečíst jste si o ní mohli už v únoru na Dotekománii.

Klepněte pro větší obrázek
  • 00:42 – Sony Xperia Sola a „bezdotykové ovládání“
  • 04:32 – Scalado a (skoro by se dalo říct až) zázračné fotoaplikace
  • 08:38 – SpareOne, mobil, který prý vydrží 15 let na jednu baterii
Diskuze (55) Další článek: E15.cz: Neustále aktualizované noviny už i pro telefony s Windows

Témata článku: Sony, Video, Mobilní aplikace, Focení mobilem, Baterie, Týden mobilně, Sony Xperia sola, MOBI, Spare, Týden, Scala, T - Mobil, Let, Displej, A/B, Mobil


Určitě si přečtěte