Týden mobilně 133: hračky pro Galaxy S III

Barevné oblečky na mobil, extrémně výhodný tarif, hybridní elektronická čtečka a telefon s blikající bradou jsou hrdiny aktuálního týdne.

Na Mobilmanii si rádi hrajeme, proto jsme byli velmi potěšeni, když do redakce dorazila krabice plná hraček určených pro Samsung Galaxy S III. Nejlepší mobil korejského výrobce je v prodeji od pondělka, chvíli byl dokonce k mání za polovinu ceny, a už teď si k němu můžete pořídit nejrůznější doplňky a příslušenství. Novinkou je také Sony Xperia U, sympatický smartphone s blikající bradou, na který se podrobněji podíváme v tradičním videopreview.

Operátor U:fon přispěchal s extrémně výhodným tarifem Volání za korunu, který stojí 200 korun měsíčně a po vyčerpání 100 volných minut vás každá další přijde pouze na korunu. Co se skrývá za tak lákavou nabídkou? Opravdu chce být U:fon takový lidumil, nebo má ještě jiné podnikatelské plány? Pozvání do Týdne mobilně tentokrát přijal redaktor Jirka Kuruc z časopisu Computer, který nám ukáže jedno hybridní zařízení mezi čtečkou a tabletem.

  • 01:17 – U:fon a jeho diskontní tarif Volání za korunu
  • 05:01 – první pohled na smartphone Sony Xperia U
  • 17:33 – příslušenství k Samsungu Galaxy S III
  • 28:16 – tabletočtečka Kyobo Reader
Diskuze (46) Další článek: Vyzkoušeli jsme Android 4.0 pro mobily Sony Ericsson

Témata článku: , , , Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S III, Sony Xperia U, Pro +, Jirka Kuruc, Hra, Týden, MOBI, Mobil, Hračky, GAL, T Mobil, Galaxy s, T - Mobil