Týden mobilně 535: Technologický superhrdina má revoluční baterii a další hity posledních dní

Názory k článku

uni  |  31. 05. 2020 08:52

@redakce: Snad jen, že Motorola (Solutions) nevyrobila telefon 10 let 😉Sony ta sluchátka dle všeho dala jen k pár kusům, v tuto chvíli již pravděpodobně není šance na to dosáhnout.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Jirka1or  |  01. 06. 2020 10:34

Díky nedávné novele si můžete říct o vrácení nevyčerpaného kreditu z předplacené karty. Problém je, že si za to operátoři naúčtují docela tučný poplatek. Jestli jeho výše neporušuje zákonem daná pravidla už prověřuje ČTÚ.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Když si dobíjím kredit, tak mě to stojí pouze kredit .
Banka si nic neúčtuje .
Když přeposílám peníze z jedné banky do jiné banky, tak mě to taky nic nestojí.
Banka si opět nic neúčtuje .Tak o jakých nákladech to Ti operátoři mluví ?!Dle mého názoru mluví o tom, že to jsou vy.sra.né prasata na prachy .
Tak se i vlastně chovají !
...............................................................................................................Docela vtipně působí i zpráva o mírně levnějším volání do zemí EU – tentokrát nejde o politické rozhodnutí, ale kurzové změny koruny vůči euru.........................Mezinárodní volání po telefonu je předražené, nevyplatí se. Výhodnější je používat Permanentní Roamingové volání, za místní ceny, např. 4ka.sk, tento operátor si nic navíc nenaúčtuje.
Dobře u něj vychází i drobné čerpání Dat.
1 minuta hovoru přes WhatsApp bez videa, vyjde zhruba na 25 haléřů, podle kurzu koruny.Přes Wifi a Aplikace to je zcela zdarma, po celém světě .
Tak proč se zbytečně nechat kasírovat, nějakými předraženými lumpy .

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor