Týden mobilně 549: Nuda v Cupertinu a zábava na celnici

Názory k článku

avatar
20. 09. 2020 12:00

Nemůžu si pomoct, ale pan Láska mi do těch Vašich videí moc nesedí. Neustále se přiblble chichotá a stříhá s obočím. Tyto až neprofesionální ksichtíky pak vyvolávají různé rozporuplné pocity (počínaje opilým či zhuleným Francouzem až po nejapné projevy zaujatosti.). Co se týče nepředstavených Apple produktů, tak už kvůli nepředstaveným novým iPhonům je snad úplně každému jasné, že si to Apple z důvodu koronavirové krize rozdělil do několika etap a úterní keynote 15.9. nebyla poslední.
A kde se berou informace o produktech, které se teprve mají představit..? Světe div se, není to zbožné přání iOvcí, ale jde hlavně o různé informace různých ANALYTIKŮ, např.Ming-Chi Kuo, atd.OnePlus si skutečně udělal obrovskou reklamu - zda dobrou, to je otázka. OnePlusBuds nejsou ničím jiným, než sprostě okopírovanými sluchátky od Applu s odlišnostmi na úrovni 5% - což až zmátlo celníky. Co se týče funkcí a SW podpory, tak to bude opět odpovídat tradiční úrovni a cenovce těchto "výrobců" (=shit)..

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (8)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
avatar
21. 09. 2020 02:19

Mohli by jste vrátit původní formát Týdnu mobilně?, tedy to, jak jsme na to byli všichni zvyklí, než se s tím začalo všemožně čachrovat? Já už teď vlastně ani nevím, co je týden mobilně. Původní, většinou 30 až 40 minutový formát, obsahující 2 "reportaze" a shrnutí týdne bylo fajn. Pak se to tu začalo pouštět v sobotu jedno video, v neděli ráno druhé a v neděli večer Týden mobilne, ted už kompletní formát není vůbec... Ale furt se to tváří jakoby aktéři nevěděli ani, že se to nepouští jako celek. Tam dejte jeden reklamní spot doprostřed jestli vám jde o reklamu navíc, protože já nevím jak ostatním, ale mě původní formát vyhovoval více.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor