Týden mobilně 78: díl svatební a vesmírný

Británie žije svatbou, krteček letí do vesmíru a Steve Jobs vyrobil bílý iPhone. Uvidíte také úžasné čínské čtečky a proklepneme i další novinky.

Jsme rádi, že jste si i přes královskou svatbu, mistrovství světa v hokeji a krtečka ve vesmíru našli chvíli na další Týden mobilně. Dnes se vysmějeme operátorům za jejich superlativní 4G válku. Smeteme ze stolu kauzu se šmírováním uživatelů iOS a zastavíme se u bílého iPhonu. Věděli jste, že je po hardwarové stránce odlišný od černé verze? Ukážeme vám úžasnou variabilitu čínských čteček elektronických knih, uvidíte i jeden kapesní model pro extrémně velkou kapsu. V závěru už jen prosvištíme několik krátkých novinek – zajímavá prodejní akce u HTC, ještě zajímavější exkluzivita T-Mobilu na Xperii Play, tablety Sony S1/S2 a zajímavé věci se dozvíte o tabletu Nokia.

  • 00:58 – Nový operátorský fenomén: „3G superlativy“
  • 03:42 – iPhone bílý, iPhone vtíravý
  • 09:05 – čínské čtečky e-booků
  • 13:11 – drobničky na závěr

 

Diskuze (37) Další článek: Zprávy Živě: Sony má problém

Témata článku: HTC, Nokia, iPhone, Smartphony, Operátoři, T-Mobile, Video, Vodafone, O2, Týden mobilně, Steve Jobs, Vesmír, Apple iPhone 4GB, T - Mobil, Díl, Bílý iPhone, MOBI, Mobil, Šmírování, Týden, Apple iPhone na Heureka.cz