Týden mobilně 96: rozsoudili jsme Apple a Samsung

Tablety od Applu a Samsungu si nejsou zdaleka tolik podobné, jak by se mohlo zdát. Najdeme hlavní rozdíly a podíváme se na nové Nokie.
Týden mobilně 96: rozsoudili jsme Apple a Samsung

Tématem posledních dní jsou stále se vyostřující právní bitvy o tablety, na jejichž jedné straně stojí osamocený bojovník Apple a na straně druhé výrobci, který za svůj nosný operační systém zvolili Android. Nejvíce válka zuří mezi Applem a korejským Samsungem. Německý soud dokonce potvrdil, že tablety od Samsungu jsou kopií iPadu. Nám se však tohle rozhodnutí úplně nelíbí a ukážeme vám, že na zařízeních iPad a Galaxy Tab lze najít mnoho rozdílů.

Nokia před nějakým časem představila několik novinek se Symbianem a my jsme měli možnost si je vyzkoušet. Vypadá to, že smartphony s tradičním mobilním systémem zažívají renesanci. Před kamerou si prohlédneme i jedno příslušenství k jablečným produktům a na závěr vás čeká malé překvapení od jednoho z fanoušků Týdne mobilně.

Klepněte pro větší obrázek
  • 01:42 – není obdélník jako obdélník: rozdíly iPadu a Galaxy Tabu
  • 10:30 – příslušenství pro jablka: Wi-Fi externí disk
  • 13:57 – nové Nokie se Symbianem Belle na vlastní oči
  • 21:55 – překvapení na závěr
Diskuze (149) Další článek: Nokia N9 v ČR: k vyzkoušení už tuto sobotu

Témata článku: Apple, Samsung, Video, Týden mobilně, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Tab 16GB 3G, APP, Sam, MOBI, Malé překvapení, Apple a Samsung, Mobil, #Apple, T - Mobil, Týden


Určitě si přečtěte