Týden mobilně: Svěží vítr utichl. V čem začínají strádat telefony značky Nokia?

Týden mobilně: Svěží vítr utichl. V čem začínají strádat telefony značky Nokia?

Nokia, kdysi ikona mezi telefony, dnes nenápadná značka nižší střední třídy, která hledá cestu, jak se dále prosadit mezi dravou konkurencí. V Týdnu mobilně jsme s Kubou Michlovským z časopisu Computer probrali nedávnou historii značky, která již v historii dvakrát zažila svůj konec v podobě, v jaké ji uživatelé znali.

Dva konce a po nich dva nové začátky s jiným vlastníkem i operačním systémem. Poslední sázka na Android a poctivě vybavené telefony s čistým prostředím a dlouhou podporou přitom ze začátku skvěle fungovala. Co se stalo špatně, a co podle nás dneska značce chybí? Hodně napovídají právě v týdnu představené novinky.

O čem byla řeč:

Diskuze (2) Další článek: Samsung daruje 281 spotřebičů za 2,4 milionu Kč obcím zasaženým tornádem

Témata článku: Nokia, Android, Smartphony, Video, Týden mobilně, HMD Global, Historie, Mobilní pavlač, Vítr, Kuba Michlovský, Operační systém, Telefon, Značka, Svěží vítrVybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Darkest Dungeon 2 si budete moci vyzkoušet v předběžném přístupu už v říjnu

Darkest Dungeon 2 si budete moci vyzkoušet v předběžném přístupu už v říjnu

Darkest Dungeon je velmi oblíbenou rogue-like záležitostí, ve které se s partou pochybných postav vydáváte na nebezpečné výpravy. Už brzy si budete sami moci osahat jeho pokračování.

Martin Nahodil
Darkest Dungeon 2Rogue-likeDatum vydání