U Sazkamobilu si můžete přidávat data po 5 GB neomezeně po celý měsíc za 490 Kč

Virtuální operátor Sazkamobil spustil časově omezenou akci pod názvem Neomezený datový nášup. Na začátku zaplatíte za 5GB datový balíček 490 Kč. Po jeho vyčerpání si ale můžete zdarma aktivovat dalších 5 GB, po jejich spotřebování dalších 5 GB atd. Neomezené pětigigové přidávání končí po 30 dnech.

Jde vlastně o obdobu neomezeného datového balíčku s pár klacky pod nohy. Tím je nutnost si další porci balíčku aktivovat v mobilní aplikaci, v internetové samoobsluze nebo na zákaznické lince. Virtuál možná očekává, že díky této „obstrukci“ nebude spotřeba dodatečných dat přece jen tak velká.

Navíc jde o časově omezenou nabídku, kterou lze aktivovat pouze od 1. listopadu do 6. prosince, tedy do Mikuláše. Operátor tak může zjistit, jak velký zájem v jeho síti bude o neomezená data. Sazkamobil nijak neomezuje rychlost mobilního připojení, které mu zpřístupňuje ve své síti Vodafone. Zákazníci mohou data stahovat rychlostí až 400 Mb/s. Nabídka platí pro stávající i nové předplacené SIM karty.

Diskuze (11) Další článek: České hodinky na dětská zápěstí. Díky Lamax WatchY2 budete mít představu i o pohybu vašich dětí v okolí

Témata článku: , , , , , Virtuální operátor, Neo +, Data, Datový balíček, Celý měsíc, Mikuláš