Uber dbá na bezpečnost a představuje nové prvky jak pro cestující, tak řidiče

Uber v 38 zemích světa, a to včetně České republiky, rozšiřuje prvky Safety Toolkit. Patří mezi ně bezpečnostní centrum, důvěryhodné kontakty, sdílení jízd, nouzové asistenční tlačítko či upozornění na překročení rychlosti. Rozšíření bude postupně k dispozici milionům uživatelů, řidičů a kurýrů nejen v Evropě, ale i na Středním východě a v Africe.

Od prvního spuštění poskytuje aplikace Uber milionům lidí technologii, která jim umožňuje spolehlivě a rychle si objednat svezení na jeden dotyk, sledovat každou jízdu prostřednictvím GPS a v případě potřeby se kdykoliv, čili po 24 hodin denně, spojit s asistenčním týmem. Zavedením nových bezpečnostních funkcí výrazně posiluje prvky jistoty a zabezpečení, aby se členové komunity Uber cítili více chráněni.

Jak uvedl Gary Machado, výkonný ředitel sdružení EENA, není při více než 15 milionech jízd denně na celém světě nic důležitějšího než bezpečí cestujících, řidičů a kurýrů. V průběhu posledního roku se proto vývojáři soustředili právě na implementaci inovativních prvků zvyšujících transparentnost a pocit bezpečí tak, aby všichni mohli nerušeně využívat služeb titulu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Ukázka nových prvků

Nové funkce budou zavedeny postupně. Bude tedy trvat několik týdnů, než je ve své aplikaci uvidí všichni cestující a řidiči. Aplikaci Uber můžete stahovat zdarma pro platformy Android i iOS.

Váš názor Další článek: Huawei nechce eSIM. Místo toho přichází s revoluční paměťovkou ve tvaru nanoSIM

Témata článku: , , , , , , Evropa, Asistenční tým, Pro +, Nová funkce, Výkonný ředitel, Kurýr, Střední východ, Poslední rok, Jak, Afrika, Aplikace, Řidič, První spuštění, Celý svět, Bezpečí, Česká republika, Pře, Prvek, Jízda,