Udělejte si pořádek v SMS zprávách. Tímto trikem odfiltrujete textovky přijaté z neznámých čísel

Máte iPhone a chodí vám hodně zpráv SMS či iMessage a chcete si v textovkách udělat pořádek? Možná nevíte o skryté funkci filtrů v aplikaci Zprávy. Ty umožní vytvořit filtr pro neznámé odesílatele, tedy čísla, která nemáte uložená v seznamu kontaktů. Může se přitom jednat o úplně neznámá čísla, nebo i informační SMS se známou identitou odesílatele - například od banky, mobilních operátorů a podobně.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Tímto trikem v nastavení můžete začít filtrovat přijaté SMS zprávy a iMessage podle známých a neznámých kontaktů.

Pokud chcete filtr vytvořit, vydejte se do nabídky nastavení a scrollujte dolů až na možnost Zprávy. V ní se vám pak nabídne poměrně dlouhý seznam nastavení této aplikace. V tomto případě však hledejte možnost Filtrovat neznámé odesílatele. Nachází se téměř na konci nabídky.

Po aktivaci se vám v aplikaci Zprávy objeví nabídka filtry, ve které si lze nastavit aktuální a výchozí zobrazení. Můžete si v ní pak snadno nechat zobrazit jen zprávy od známých kontaktů, neznámých a nebo klidně i obojí. To už je jen na vás.

V jednotlivých filtrech je pak možné pro přehlednost časté kontakty zvýraznit přišpendlením do horní části aplikace, kde je budete mít nadále na očích. Pro ještě další zpřehlednění aplikaci Zprávy pak můžeme doporučit mít u kontaktů přiřazené fotografie.

Podívejte se na další zajímavé tipy a triky pro iPhone:

Váš názor Další článek: Nejlepší aplikace pro tento týden: Kde se válčí, sledování leteckého provozu, analýza dětského pláče

Témata článku: Apple, , , , , , Pořádek, IMessage, Neznámé číslo, Kontakt, Aplikace, Trik, Textovka, Filtr,