Udělejte si profilovku jako od Disneyho. Zdarma to umí tahle jednoduchá appka

  • Chcete na sítích zaujmout netradiční profilovkou?
  • Vyzkoušejte ilustrovaného avatara ve stylu disneyovek
  • Tato aplikace to umí v několika snadných krocích

Mobilní aplikace Voilà​ AI Artist Cartoon Photo (Android a Apple iOS) vám vykouzlí profilovku jak vytrženou z Disneyho pohádek. Stačí vybrat fotku a vybrat filtr (na výběr jsou kreslené 2D a 3D postavičky, stará olejomalba a karikatury, vše v několika variacích).

O zbytek se postará umělá inteligence, proces trvá asi 10 sekund a pokud nechcete platit, budete muset strpět reklamu. Výsledné profilovky jsou většinou velmi povedené. Zkoušeli jsme nahrávat různé druhy fotografií a se všemi si appka poradila na výbornou. Nepobrala pouze náčrtek obličeje, problémy také dělají objekty zakrývající obličej (např. kornout se zmrzlinou).

Bezplatná verze aplikace přidává do výsledného obrázku vodoznak (můžete se mu vyhnout screenshotem náhledu). Také celoobrazovkové reklamy se dají při několika pokusech překousnete, ale kdyby jich mělo být více, je na zvážení verze Pro (týdenní licence stojí 50 Kč).

Diskuze (10) Další článek: Drzost hackerů nezná mezí. Novému malwaru pro Android musíte povolit hned 18 různých oprávnění

Témata článku: , , , , , , , , , Styl, Olej, Aplikace, Karikatura, Disney, Olejomalba, Avatar, Pro +, Apple IOS,