Udělejte si profilovku jako od Disneyho. Zdarma to umí tahle jednoduchá appka

Mobilní aplikace Voila AI Artist (Android a Apple iOS) vám vykouzlí profilovku jak vytrženou z Disneyho pohádek. Stačí vybrat fotku a vybrat filtr (na výběr jsou kreslené 2D a 3D postavičky, stará olejomalba a karikatury, vše v několika variacích).

O zbytek se postará umělá inteligence, proces trvá asi 10 sekund a pokud nechcete platit, budete muset strpět reklamu. Výsledné profilovky jsou většinou velmi povedené. Zkoušeli jsme nahrávat různé druhy fotografií a se všemi si appka poradila na výbornou. Nepobrala pouze náčrtek obličeje, problémy také dělají objekty zakrývající obličej (např. kornout se zmrzlinou).

Bezplatná verze aplikace přidává do výsledného obrázku vodoznak (můžete se mu vyhnout screenshotem náhledu). Také celoobrazovkové reklamy se dají při několika pokusech překousnete, ale kdyby jich mělo být více, je na zvážení verze Pro (týdenní licence stojí 50 Kč).

Diskuze (14) Další článek: Air Bank vylepšuje aplikaci. Přidává některé funkce z internetového bankovnictví

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Reklama, Zajímavosti, Umělá inteligence, AI, Fotografie, SOB Top, Sociální sítě, Apple IOS, Disney, Karikatura, OlejomalbaVybrali jsme nejlepší telefony, které si v červenci 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červenci 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

** Nokia představila tři velmi odlišné telefony ** Přivítejte tlačítkáč, „plácačku“ s obří baterií a levný odolný 5G smartphone ** U Nokie XR20 můžete navíc počítat s jednorázovou bezplatnou výměnou displeje

Martin Chroust
Android 11Legendy