Tak největší fór je tam asi 6. zleva display RADKA HULÁNA a jeho "fantastického-nedostižného" HD2 Může mi někdo z redakce vysvětlit, co tento pasquil dělá ve statistice o iPhone uživatelích/používaných iPhone aplikacích?
a čo by si chcel od vypatlanej hlavy ?aby rozmýšlal ?ved nemá čím,chudák tak sa tlačí všadenepochopilpošlite obrazovku iPhone on pošle svoj blud
"Mezi vyloučenými byly nejčastěji iPhony s příliš upraveným vzhledem, z něhož se nedaly aplikace poznat."
Myslím že většina aplikací je nakonec stejně k ničemu.. drtivá většina lidí používá jen telefonování, sms, e-mail, internet a hry.. ostatní ap. jsou jen záležitosti pro ztrátu času a šťoruáním se v blbinkách, který vlastně nejsou pro život vůbec důležitý a potřeba..
stejne jako celej tenhle telefon
jj, taky nevím, proč se prodávají ty drahá auta, přeci stačí 4 kola a volant, ostatní věci jsou jen pro ztrátu času.
Podle mne je prvni obrazovka dost neprukazna. Ja napriklad mam opravdu na prvni obrazovce zakladni veci jako sms, telefon, kompas, kontakty, kalendar apod.Ty opravdu zajimave aplikace jsou az na druhe a dalsich strankach protoze na prvni se uz nevesly
Prosímtě, na co potřebuješ kompas?
Vždyť to psal, že na první straně má ty základní..."Ty opravdu zajimave aplikace jsou az na druhe a dalsich strankach protoze na prvni se uz nevesly"
V čem je základní kompas?
Základní, výchozí, vestavěné aplikace, jak jinak to napsat...
Ale i ty jdou bez problému přesunout někam jinam. K čemu budu mít na první stránce kompas? Copak jsem zálesák?
tak ja napriklad delam Geodezii a vyuzivam ho porad a pokud nejsi mamrd tak by te nekdy mohlo zajimat. Vec clvoeka a nazoru. Nekdo pouziva,nekdo ne!
Nevím v jak velkém, děláš tu geodézii, ale vysvětli mi, k čemu je dobrý kompas? Že ti ukáže sever? Že takové zařízení ti nikdo nikde nezkalibruje? Že to je pouze informativní "měřidlo"? A že do terénu stejně musíš vyjet s pořádnou výbavou? Je to sice frajeřinka, ale poznat, kde je sever, na to stačí trošku orientačního smyslu a nějakou základní znalost přírody. PS: Ten kompas je asi tak dobrý, jako podobné přívěšky na klíče za dvacet korun.
A právě proto píše, že první obrazovka je neprůkazná, protože si ty výchozí aplikace nikam nepřesunul. Už konečně chápeme?
A já se ptám, proč si aplikace nepřesunul jinam, když ty zajímavé, které nejspíše používá, má až na druhé či třetí stránce. Nějaká forma sebemrskačství?
..prosím tě už ho netrap s tím kompasem nebo se tu utluču smíchy
Tak tento článek o Pseudophonu mě dost pobavil. Když se podívám na názvy prvních oblíbených aplikací, tak mě napadá: nebylo by lepší koupit si opravdický telefon? Ten už většinu těchto "vychytávek" má v základní nabídce
A ten skvělý opravdický telefon to má zařízeno jak? Podotýkám, že znám android a tam je to dosti podobné. Také znám Blackberry, Symbian a WM, ale Vy asi mluvíte o jiných telefonech.
A copak iPhone není telefon? Tohle jsou zase dedukce, jako od absolventa pomocné školy. Drtivá většina aplikací v tom žebříčku je zdarma, stáhneš si je rovnou telefonem do telefonu během pár vteřin jsou připraveny k užití. Co je na tom špatného? Já třeba onu nejpoužívanější aplikaci FB a Twitter vůbec nemám a nepotřebuji, nevím k čemu bych ji chtěl mít rovnou v základu telefonu.
Všichni lidi co znám s iP mi hanili muj Wave respektive Badu pro nedostatek aplikaci, ale kdyz se tak divam na nejpouzivanejsi, tak tam neni nic neobvykleho, co by neumel kdejaky levny dotykac nativne, pripadne nejaka java app...takze GL&HF s vasi jablecnou modlou
Je možné, že nejpoužívanější jsou stejné, ještě aby ne, ale i pro těch pár méně používaných prostě vyhraje iOS před Badou. Není nutné se zbytečně omezovat jen proto, že je telefon s Badou levný a kvalitně zpracovaný.
"Není nutné se zbytečně omezovat" to sedí na iphone
Ani bych neřekl. V létě jsem se rozhodoval, stanovil si co od telefonu vyžaduji, a popravdě jedině v případě Iphone 4 jsem se nemusel omezit a přistoupit na kompromis. Ostatní telefony něco postrádaly.
Přesně tak! Ten, kdo tvrdí cosi o "uzavřenosti" či "omezenosti" iPhonu je člověk který s ním nikdy nepracoval dýl než 3 minuty v krámku operátora nebo si navíc přečetl obdobné nesmysle na podobných fórech jako tady od jiných chytráčků. Dnes (dávno po vydání iOS 4.2) už umí iPhone opravdu vše na co si vzpomenete, a to i bez jailbreaku (ANO, umí přehrávat všechny video formáty a další věci, co dříve nešli) - pokud je pro vás omezení, že musíte otevřít iTunes místo windows průzkumníka, tak to je opravdu katastrofa, že Nebo snad omezením je myšleno dát za kvalitní aplikaci od 20 - 50 kč? To je hrozné, co?! Lepší by bylo to stáhnout do androidu přímo z warezu a zadarmo... Celé tohle plivání po iPhonu a Applu je jen otázkou peněz a závisti chudších, o čemž jsem se mnohokrát přesvědčil u svých kamarádů a lidí, kteří do doby než měli zkušenost s produkty Apple, nevěděli o co přícházejí. Ti, co na to nemají, si vždy najdou balast jakým odůvodnit proč jsou jejich produkty k ničemu Tak to bude stále dokola
"jen otázkou peněz a závisti chudších" klasický tupý argument obciANO, umí přehrávat všechny video formáty a další věci, co dříve nešlino to zatiaľ stále poriadne neumí http://jablickar.cz/videosrovnani-–-buzz-play... ... prečo porovnávaš pruzkumník s itunes? u ostatných telefonov není nutný pruzkumník ani doinštalovaváť žiaden program navyše, v každom os(win, mac, linux) ti stačí vďaka mass storage hocičo čo dokaže pracovať s file systemomdo iphonu dostaneš data buď jedine cez itunes alebo net pomocou extra aplikácie, ktorá jedina bude mať ale prístup k datam vďaka absencii aspoň jednoduchého file systemu v iOs, skus si tam nahrať pomocou nejakého cloud riešenia(dropbox, boxnet) nejaký extra video formát a tá aplikácia ťa pošle kamsi ak ho budeš chcieť prehraťuž nehovoriac o základnych funkciach ktoré chýbajú napr. safari(flash, download, vypínanie v prípade potreby obrázkov a daľších web komponentov)
Pořádně přehrávat, tedy všechno, neumí snad žádný mobil. I když se kolikrát chlubí tím, jak umí divx a vše, tak prostě se vždy najdou filmy, které nepřehraje (například jsem měl Samsung Omnia II, kde bylo samé logo divx atd. a spoustu filmů prostě nepřehrál).
není pravda, napríklad android nové samsungy majú v rom oficiálne kodeky a absolutne bez problem prehrajú každý avi(divx) a mkv v HD(720p) - vyššie rozlíšenie som neskúšal
To samé bylo na krabičce a v návodu u Omnia II, ale skutečnost byla jiná.
omniu radu som netestoval, nové samsungy áno
Už jsem to tady psal, jak je to se soibory do/z iPhonu. Plácáš tu něco, o čem nic nevíš. iOS samozřejmě jednoduchý File System má a dá se normálně používat. i Bez JB.
ten jednoduchý file system je až moc jednoduchý a len pre pár vybraných typov datak chcešnahrať ale stiahnuť niečo čo nepodporuje, musíš využiť extra program(safari nemá ani tak bežnu funkciu ako download), ktorý zväčša bude mať ako jediný prístup k týmto datam
Nevím vůbec o čem píšeš, do iP dostanu jakýkoli soubor - buď přes WiFi, mailem, kabelem. Ty kalsické typy mi to i otevře (doc, ppt, xls, pdf, jpg, gif, txt, rtf, atd..), případně je mohu i upravit, pokud na to mám aplikaci.Na přenos určitých nepodporovaných typů souborů iP bez problému funguje.
cez kabel jedine s pomocou nainstalovaného itunes, mailem, ktorý nedokáže prílohu uložiť(další FAIL) jedine otvoriť pár typov, ktoré podporuje, cez wifi špecialným programom navyše(money), ktorý často má k tým dátam pristup iba sám a pokiaľ to nedokaže otvoriť tak môžeš hladať další, ktorý to vie a nanovo sťahovať/prenášať cez neho
Kam bys chtěl ty soubory jako "ukládat"? Mám je v emailové aplikaci, tak proč je někam kopírovat, abych je měl v telefonu 2x??
aby ti ten subor mohol otvoriť hocijaký program a pracovať s ním? email ti všetko nezobrazíu Applu na to, čo človek potrebuje jeden klik bez nutnosti wifi a špecialných program, potrebuje stiahnuť(a platiť) zvlášť aplikáciu a data preťiahnuť zvlášt z app do app pomocou wifi THINK DIFFERENT
Vůbec nevíš o čem píšeš. Lžeš. Buď úmyslně, nebo z vlastní neznalosti.
lžeš tu tak ty, ja dávam jasne fakta
Já se tě slušně zeptal, jaké fakta. Tys mi odpověděl naprosto zcestně. Buď vůbec nevíš, jak iPhone funguje a vaříš tu z vody, nebo tu nepokrytě lžeš.
lžeš tu len ty, ja som jasne napísal čo iPhone nevie a presne opísal ako to funguje, zatiaľ čo ty si sa zmohol iba na : všetko funguje, všetko otvorí, všetko zvláda , lžeš
Raději už mlč. Je vidět že jsi afektovaný vůči iPhonu a už přes tento problém ani nevidíš skutečnost Kdo má iPhone, ví.
Nejradeji mam paka ktera mluvi o necem o cem vi prd, ios samozrejme umoznuje otvirat soubory z mailu ci safari v dalsi aplikaci. Viz http://s951.photobucket.com/albums/ad355/vykook/...
Jen hledáš výmluvy.Já sem měl ke každému telefonu, co jsem kdy měl, nainstalovaný SW pro sync. To, že teď mám nainstalované jedny iTunes, mi nepřijde vůbec divné. Aspoň fungují korektně. Co potřebuji, do telefonu dostanu (mailem, přes jakoukoli WiFi - bez nutnosti nějakého "cez wifi špecialným programom navyše(money)", nebo po kabelu z iTunes.Znovu musím zopakovat. Jedná se o telefon, nikoli o zařízení, ve kterém bych chtěl přenášet data (mnohem praktičtější je klasická fleška), či uložená data nějak upravovat. Proboha, vždyť to je zhovadilost zkoušet dělat úpravy souborů na čtyřpalcovém displeji! :-O
výmluvy hľadáš tyitunes ti vyhovuje ok(nemusí to byť u každého), ale tým si môžeš byť istý, že najdeš len doma na svojom macumail - viac vyššie, neotvorí všetko a ani neposkytne iným apps
Znovu se tě seriózně ptám:- které soubory mi neotevře Mail App? (výše jsem psal některé z těch se kterými nemá problém)- proč bych měl chtít otevírat na mobilu(!) všechny možné typy souborů?- nemám doma Mac, jen několik PC. iTunes jsou volně ke stažení na internetu, jejich instalace není problém na jakýkoli pc.
Třeba EPUB. S PDF nemá problém, otevře ho v iBooks, ale EPUB do telefonu nedostanete jinak než synchronizací v iTunes. Zrovna tohle mi aktuálně bere hodně času při testování formátování ebooků.
Popravdě, jsem se nyní musel podívat na internet, co to ten EPUB je. Formát pro elektronické knihy není nejspíše podporovaný v mailech z důvodů ochrany autorských práv.
To není důvod. Pokud je soubor chráněn DRM, tak ho ze svého účtu v iBooks stejně neotevřete. A pokud není, je to stejná situace jako s PDF, a ty otvírat lze.
Tak je prostě iP zatím neumí. Mě osobně to nechybí, ale vidím, že někomu ano.
- avi, mkv, epub, pdb, odt, flac a daľšie a ďalšie formáty a typy súborov- na mobilu nie, na niečom čo sa tvarí ako smartphone áno- to je pekne, ale to PC nemusí byť pripojené na internet, nemusia byť na ňom admin práva na inštalovanie aplikácií, majiteľ si nechce zasierať os cudzím balastom...
to pc môže bežať aj na inom os ako win a mac
Na to se dá napsat asi jen, kup si na to nějaký hooodně vybavený smartphone, který rozhodně nebude oplývat rychlostí ani stabilitou. Já mám na tyto kravinky notebook.Prostě hledáš jen zápory a spousta kladů tě nazajímá. Já se s takovými "problémy" jako ty nesetkávám a koukám, jsem v podstatě šťastný člověk.
nikto ti neberie, že to nepotrebuješ, ani ja mnoho veci, čo moj smartphone vie nepotrebujemale na začiatku vlákna si nemal písať "iPhone umí všechno" ale " Iphone umí práve to málo čo potrebujem"
Podívej se, je to úplně jedno. I kdyby to nakrásně ten iPhone uměl, ty si najdeš další kraviny, které by neuměl a zase tady začneš tvrdit, jak je k ničemu. Až dospěješ, tak svůj názor určitě přehodnotíš. Taky jsem byl takový jako ty.
reči o dospievaní si nechaj pre spolužiakov do školy, od začiatku do konca tu plácaš bez argumentácie podloženej faktmija nikde netvrdím, že iPhone je na nič, náhodou je to vo viacerých smeroch výborny telefon, len som reagoval na tvoj výkrik iPhone už umí všechno, čo určite není ani zďaleka pravda a ešte asi dlho nebude vďaka politike Applu
Já už "pár" let do školy opravdu nechodím. Nikde jsem nepsal hloupost, že by iPhone uměl vše, umí ale prakticky vše, co od něj může potřebovat jeho cílový uživatel.
"Konečně už umí vše..." Proč to za bezmála 20K neuměl už dávno?Pořád to "základní vše" neumí.
Zaprvé vše neumí žádný mobil a zadruhé je věcí výrobce co vynechá a věcí zákazníků, jake funkce potřebují a chtějí.
K tomu bych jen dodal to, že jde o průzkum podle první plochy iPhonu, tedy maximálně 20 (21) nejpoužívanějších aplikací. Trochu se to teda komplikuje složkami, pak jich může být podstatně více. A na dalších deseti plochách mohou být mraky dalších aplikací.
"A na dalších deseti plochách mohou být mraky dalších aplikací."A ony skutecne jsou :P
Taky bude troch problém s tím, kolik lidí se tím vůbec zabývá, relativně vysoké procento u "Akcie", které dle mě rozhodně neodpovídá počtu užití jasně napovídá, že tam lidi často mají nějaký default...
To máte myslím celkem pravdu, třeba já mám na 1. obrazovce v podstate presne to co tam uz bylo, vlastni aplikace mám až od 2. strany. Jo a ty Akcie nejsou zas tak neužitečná aplikace - dají se do ní přidat kurzy měn a to by možná dost lidí využilo, akorát o tom neví.
Zrovna ja na akcie koukam kazdy den, preci jenom dost lidi nejakou tu akcii dostalo od firmy kam nastoupili, ci dele pracuji....
Vážně, on je pro Badu Things? :-O
mel jsem pri koupi wavu z bady trochu obavu..dnes uz je tam skoro vse, co normalni clovek k pouzivani v telefonu potrebuje..
Dobre vy... :)muzu se zeptat jak jste to vytahli?? Po fotce nebo nejakym programem?? :)
Průzkum průbíhal na twitteru - stačilo poslat fotku a přidat myslím #ukaziphone něco podobného je i pro androidí telefony - ukazuje daleko větší kreativitu - podle mě všechny iphone screeny vypadají stejně :)hashtag na tuhle akci je #ukazandroid a fotky je možno si prohlídnout třeba zde: http://crowdreel.com/tag/ukazandroid...
tak oprava - iPhone se posílaly mailem - viz http://www.mobilmania.cz/default.aspx...
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.