Ulefone Armor 13. Tato 13 200mAh powerbanka zavolá, vyfotí, zaplatí a můžete s ní praštit o zem

Značka Ulefone uvedla na trh novou generaci ultraodolného smartphonu s gigantickou baterií, který je určen pro opravdu náročné uživatele do terénu nebo na stavbu. Robustní smartphone s odolností IP68/IP69K/MIL-STD810G dostal do výbavy 6,81" displej s rozlišením Full HD+ i gigantickou 13 200mAh baterii, kterou dobijete z nuly na sto 33W dobíječkou za rovné tři hodiny. Maximální rychlost bezdrátového dobíjení je 15W, v případě reverzního dobíjení ze zad je výkon třetinový.

Smartphone odolný proti vodě, prachu a nárazům má na zádech hned čtyři fotoaparáty, hlavní snímač využívá rozlišení 48 Mpx. Mimo něj počítejte s 8Mpx širokáčem a se dvěma 2Mpx kamerkami. Na těle najdeme červenou klávesu, které můžete namapovat vlastní funkce, dále pak infračervený měřič vzdálenosti a ploch a myslelo se i na FM rádio se zabudovanou anténou, které vám zahraje i bez připojených sluchátek. Do bočního konektoru můžete navíc připojit dokoupitelnou endoskopickou kamerku. 

Představení superodolného Power Armor 13 od Ulefone:

Výkon Ulefone Power Armor 13 zajišťuje 12nm Mediatek Helio G95 s 8GB RAM a 256GB úložištěm. V telefonu s podporou LTE sítí běží skoro čistý Android 11. Velmi zajímavý outdoorový model, který je osazen boční čtečkou otisků prstů a problémy mu nedělají ani bezkontaktní platby Google Pay, se už pomalu začíná prodávat i v Česku. Seženete jej za částky těsně pod deseti tisíci korunami.

Zdroj Ulefone

Diskuze (5) Další článek: Povolíte aplikaci přístup k poloze? Trh s lokalizačními daty telefonů je byznys obřích rozměrů

Témata článku: Ulefone, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Terén, Ulefone Power Armor, Česká republika, Dobíjení, Rozlišení,