Uniklé makety iPhonů 13 potvrzují přepracovaný fotoaparát

Přestože chystané iPhony 13 budou představeny nejdříve v září (pokud se potvrdí návrat k předcovidovým zvyklostem), výrobci příslušenství už od Applu dostali dostatek podkladů pro včasnou výrobu příslušenství. Na internet proto už teď unikají první makety telefonů, které nám dávají první reálný pohled, jak budou nové iPhony vypadat.

Tyto makety unikly na čínské sociální síti Weibo výrobci příslušenství Benks. A velmi rychle se začaly šířit i po Twitteru. Potvrzeno je, že letos se opět dočkáme čtyř modelů, včetně nejmenšího iPhonu 13 mini s 5,4" obrazovkou. Designově telefony vychází z loňských modelů, jen budou mít o trochu menší výřez v displeji a přepracované fotoaparáty. Objektivy iPhonu 13 a 13 mini totiž budou jinak umístěné – nikoli svisle pod sebou, ale úhlopříčně. 

Menší změna je vidět i u fotoaparátů obou Pro modelů, které jsou nepatrně větší než v minulosti. Apple by totiž letos u obou měl nabídnout senzorickou stabilizaci, kterou loni uvedl pouze u iPhonu 12 Pro Max.

Šílený koncept iPhonu 13:

Váš názor Další článek: LTE a 5G jsou v dalších čtyřech stanicích metra. Operátorům jich zbývá pokrýt 11

Témata článku: Apple, iPhone, Smartphony, Fotoaparát, Příslušenství, Spekulace, Internet, Twitter, Leak, Únik, Model, Maketa, VýrobaOde dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace srpen 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace srpen 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, které se na světě nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály