Únorové Mobility: nejlevnější mobily, vše o Siemensu

Letošní únor je o jeden den delší než ten loňský. Abyste nemuseli přemýšlet, co s neočekávaným volným časem, přinášíme vám opět Mobility s rozšířeným počtem stran. Co všechno v nových Mobilitách najdete?
Únorové Mobility: nejlevnější mobily, vše o Siemensu

Únorové Mobility mají 74 stran (nepočítáme obálku), na kterých najdete pět témat (Nejlevnější mobily, Vše o Siemensech, Mobilní sítě, EDGE, Jak na mobil), sedm recenzí mobilních telefonů a řadu dalších lákavých článků. Tu a tam se věnujeme i jiným zajímavým zařízením, takže kromě mobilů v Mobilitách najdete také články o digitálních fotoaparátech, noteboocích, mobilním příslušenství či navigačních hračkách. Většina stran našeho časopisu je však věnována čistě mobilním telefonům a službám mobilních operátorů.

Klepněte pro větší obrázek

Novinekchtiví čtenáři si pošušňají na první třetině časopisu. Najdou tam totiž komentáře k zajímavým událostem (30 mobilních dnů), pelmel nových hi-tech hraček všeho druhu (Mobilitky), lehce bulvární zprávy z mobilního světa (Klípky), přehled nových mobilů a digitálních fotoaparátů na českém trhu (Na první pohled) a novinky ve službách operátorů (Mobile News).

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Hlavní témata

Nejlevnější mobily - rozhodli jsme se porovnat ty opravdu nejlevnější mobilní telefony, které můžete v Česku sehnat. Je nám totiž jasné, že čím je mobil levnější, tím větší zájem o něj lidé projeví. Není to přitom jen záležitost ceny, většina lidí ty nejpokročilejší funkce k životu vůbec nepotřebuje.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Vše o Siemensech - v minulém čísle jsme přinesli podrobný článek o firmě Nokia. V únorových Mobilitách v tomto volném seriálu pokračujeme a zaměřili jsme se na druhou nejúspěšnější značku na českém trhu - Siemens. Věděli jste například, že Siemens vyrábí kromě mobilů také lokomotivy? V březnu se můžete těšit na Sony Ericsson.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Všude samá zkratka - co znamená UMTS, jak se liší GSM od TDMA? Pokud se také ztrácíte v záplavě zkratek a označení, přečtěte si článek o mobilních sítích. Kromě výkladu jednotlivých zkratek zjistíte i něco málo o historii a fungování jednotlivých sítí. Pokud rádi cestujete, možná vás bude zajímat, ve kterých částech světa se jednotlivé sítě používají.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Předplacenky nebo paušály - ani v tomto čísle nezapomínáme na mobilní začátečníky. Pokud chcete svým méně zkušeným příbuzným vysvětlit, jaký je rozdíl mezi paušálem a předplacenkou, co je to kredit nebo dobíjecí kupón, možná vám pomůže naše praktická dvoustrana.

Klepněte pro větší obrázek

K čemu je EDGE - článek o mobilních sítích doplňuje a mírně rozšiřuje tato úvaha o EDGE

Klepněte pro větší obrázek

Recenze mobilních telefonů

Nokia 7600 - velmi stylový mobilní telefon, který sice vypadá trochu jako list, ale zvládá všechny nejmodernější funkce

Klepněte pro větší obrázek

LG G7100 - představujeme telefony nové značky, prvním z nich je véčko s otočným displejem

Klepněte pro větší obrázek

LG G5300i - druhým telefonem jihokorejského výrobce je nevéčkový model G5300i

Klepněte pro větší obrázek

Xelibri 6 a 8 - i když pramálo vypadají jako mobilní telefony, spolehlivě si s nimi zavoláte a navíc budete ohromovat své okolí

Klepněte pro větší obrázek

MDA II - komunikátor, který má v nabídce T-Mobile. Pro své kvality od nás získal ocenění Opravdová mobilita.

Klepněte pro větší obrázek

Handspring Treo 600 - další komunikátor, který svým vzhledem i funkcemi připomíná spíše kapesní počítač obohacený o funkce pro telefonování

Klepněte pro větší obrázek

Další články

Maličkosti - recenze zajímavého mobilního příslušenství

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Stylové digitály - přehled stylových digitálních kompaktů. Malé, lehké a hlavně krásné!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Mobilní servis - oblíbená rubrika s praktickými radami

Klepněte pro větší obrázek

Java - lehce jsme inovovali naši rubriku věnovanou mobilním hrám. Dostala více místa a lepší grafické zpracování.

Klepněte pro větší obrázek

Co najdete v příštím čísle?

Pokud přečtete Mobility jedním dechem během víkendu a celý zbytek měsíce se pak těšíte na další vydání, budete tentokrát čekat do 11. března. A abyste věděli předem, na co se můžete těšit, tady je pár lákadel:

Mobilní království: Sonín pod Ericssonem - už jste si přečetli vše o Nokii a Siemensu, v příštím čísle najdete stejným způsobem zpracovanou záplavu informací o Sony Ericssonu

Stačí říct - těsně před uzávěrkou únorových Mobilit začal Oskar měnit image. S odstupem času zhodnotíme, jak na nás "nový Oskar" působí.

Televize v mobilu - technologie budoucnosti, která se pomalu začíná přesouvat z vývojových laboratoří do běžného provozu. Kdy se budete moci podívat na poslední díl Esmeraldy na displeji svého mobilu?

Stopujeme hovory - napadlo vás někdy, co se stane, když někam zavoláte? Kudy putuje váš hovor, kde se přepíná a jak to, že vždy trefí k cíli?

Recenze mobilů - zatím připravujeme recenze Philipsu 630, Motoroly MPx200, Nokií 6820 a 1100 a srovnání telefonů LG G7020 a Samsung SGH-S500.

I když toho víme hodně, zlaté vlasy nám na hlavách ještě neraší, a proto nemůžeme přesně vědět, co se stane za měsíc. Vždy se snažíme, aby byly Mobility pro vás co nejzajímavější a nejaktuálnější. Proto se na nás nezlobte, když uděláme nějakou drobnou změnu - možná zařadíme recenzi nějakého důležitějšího telefonu, který se neočekávaně vynoří z temnot, nebo nás napadne ještě zajímavější téma, o kterém prostě musíme napsat. Vy nemusíte dělat nic, jen se na nové Mobility těšit.

Diskuze (29) Další článek: Nový Siemens CX65 byl přidán do katalogu mobilů

Témata článku: Siemens, LG G5300i, LG G7020, LG G7100, Motorola MPx200, Nokia 7600, Únor, Mobil, MOBI, Nejlevnější mobil


Určitě si přečtěte