Už vás nebaví hledání potvrzení v telefonu? Caviar vyryje QR kód rovnou na záda iPhonu 13 Pro

  • Caviar ukázal další speciální edici iPhonu 13 Pro
  • Záda podepíše vyrytým QR kódem, který může vést kamkoliv
  • Nejdražší varianta telefonu stojí čtvrt milionu!

Ruská firma Caviar toho ještě nemá dost, a do světa vypustila další speciální edici iPhonu 13 Pro Digital Signature. Hlavní myšlenkou je chléb dnešní doby, tedy neustále zobrazování a ukazování QR kódů, např. potvrzení očkování třetí dávkou. Proč však kód neustále hledat v telefonu, když jej můžete mít vyrytý přímo na zádech telefonu?

Zde umístěný QR kód může vést prakticky kamkoliv, po jeho načtení můžete nechat zobrazit kontaktní údaje, webovou stránku, potvrzení očkování a mnoho dalšího. Na rovinu je třeba říci, že spousta QR kódů, zvláště těch očkovacích, se zcela mezi dávkami změní, a tak je zřejmě nejlepší variantou, stejně jako v případě tetování, do QR kódu umístit odkaz na své cloudové úložiště, do něhož si nahrajete jakékoliv potřebné informace.

V celé řadě si můžete vybírat ze tří základních provedení. Nejlevněji vychází model Black Card vyrobeny z Titanu, u něhož je zlatý jen vyrytý QR kód. Na opačném pólu stojí edice Golden Card, jejíž záda jsou celá ze zlata. Zlatou střední cestou je pak edice QR Matrix, která je inspirována novou filmovou adaptací legendárního Matrixu.

Digital Signature edice pro iPhone 13 Pro:

Cena speciální edice iPhonu 13 Pro jsou následující:

  • Black Card - od 6 220 USD, tj. 134 tisíc korun
  • QR Matrix - od 6 370 USD, tj. 137 tisíc korun
  • Goldern Card - od 35 370 USD, tj. 760 tisíc korun

I tentokrát bude tato speciální edice vyrobena jen v omezeném množství, dvě nejlevnější varianty budou každá k dispozici v 99 provedeních, u nejdražší varianty se dostane do oběhu po celém světě pouze 19 kusů. Vzhled QR kódu si volíte až po zaplacení objednávky.

Diskuze (1) Další článek: Recenze tabletu Huawei Matepad 11. Skvělý hardware není všechno

Témata článku: Apple, Limitovaná edice, QR kód, Zlato, Caviar, Materiál, Luxus, QR, Apple iPhone 13 Pro 1TB, Apple iPhone 13 Pro 256GB, Apple iPhone 13 Pro 512GB, Apple iPhone 13 Pro Max, Apple iPhone 13 Pro Max 1TB, Apple iPhone 13 Pro Max 256GB, Apple iPhone 13 Pro Max 512GB, Apple iPhone 14 Pro, Pro +, Načtení, Varianta, Kód, Matrix, Potvrzení, Edice, Speciální edice, Telefon