V jarní akci Xiaomi nakoupíte se slevou až 90 %. Výrobce představí i speciální edici bestselleru

Xiaomi i letos uspořádá pravidelnou jarní slevovou akci. Tentokrát se na českém trhu ovšem neodehraje pod tradičním názvem Mi Fan Festival, ale poetičtějším „Jaro plné slev“. Takřka dvoutýdenní akce bude probíhat ve dnech 19. dubna až 1. května 2022.

Klepněte pro větší obrázek
S cenami dělá Xiaomi tajnosti

Během akčního období budou moct zájemci zakoupit smartphony a další elektroniku se slevou, která se u některých produktů může vyšplhat až na 90 %. Součástí slevové akce bude 19. dubna v 17:30 hodin živý online přenos, během kterého Xiaomi představí veškeré speciální nabídky.

Slevy a speciální edice telefonu

Už teď dává výrobce částečně nahlédnout pod pokličku připravovaných slev. V akci nabídne například smartphone Redmi Note 11 Pro+ 5G za 9 499 Kč. Běžná cena je o tisícovku vyšší, sleva je v tomto případě 10 %. Zlevněny budou i další modely řady Redmi Note 11.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6GB/128GB Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6GB/128GB
nabízí 48 obchodů za ceny od 6 776 Kč
Srovnat ceny na Živě

Slev se dočkají i smartphony Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11 Lite 5G NE, chytrý náramek Mi Smart Band 6, bezdrátová sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Basic a e-koloběžka Xiaomi Electric Scooter 3. Na který produkt bude vztažena avizovaná 90% sleva v tuto chvíli ještě nevíme.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Letos se do speciální edice při příležitosti jarních slev dostal model Redmi Note 11

Podobně jako loni při Mi Fan Festivalu 2021 představilo Xiaomi speciální edici Redmi Note 10 Pro, i letos má jeden dárek pro sběratele. Do modré barvy s logem XFF (Xiaomi Fan Festival) se oblékne jeden z aktuálně nejoblíbenějších modelů výrobce Redmi Note 11. Xiaomi ho bude prodávat v průběhu akce za 4 999 Kč.

Historie Xiaomi Fan Festivalu (XFF):

První akce pro fanoušky, ještě pod názvem Mi Fan Festival (MFF), se konala 6. dubna 2012 v Číně. Xiaomi se rozhodlo uspořádat akci u příležitosti dvouletého výročí svého založení. Společnost pozvala fanoušky, aby společně oslavili narozeniny uspořádáním velké párty. Místo konání večírku bylo zařízeno jako klub, hostům hrál DJ.

Akce byla zároveň pojata jako prodejní akce s bleskovými slevami a akčními nabídkami, což charakterizuje festival dodnes. Hned v prvním roce konání se v rámci MFF prodalo 100 tisíc chytrých telefonů Xiaomi za pouhých 6 minut. Od té doby pořádá firma MFF každoročně.

Poprvé mimo Čínu se festival podíval v roce 2015 do Indie a Indonésie, v Evropě se objevil v roce 2018 ve Španělsku. V dalších letech přibyly další trhy včetně České republiky. V letošním roce se akce ve většině zemí přejmenovala na Xiaomi Fan Festival (XFF), v Česku ale dal výrobce přednost akci s názvem „Jaro plné slev“.

Diskuze (6) Další článek: Řada Oppo Reno7 míří do Česka. Zatím se dvěma modely, které chtějí být přeborníky v portrétním fotografování

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Xiaomi, Čína, Slevy, Akční nabídka, Akce, Indie, Redmi Note 11, Edice, Evropa, Bestseller, Smart Band, MFF, BES, Španělsko, Česká republika, Electric scooter, Jarní akce, Speciální edice, Sleva, Fan Festival, Výrobce, Indonésie