Valentýn u Eurotelu: MMS, Java, loga, SMS a audio pohlednice

Eurotel nabízí od 3. února služby s tématikou blížícího se svátku zamilovaných. Své blízké můžete potěšit Valentýnskou multimediální zprávou, logem, obrázkovou zprávou, Java hrou či audio pohlednicí.
Valentýn u Eurotelu: MMS, Java, loga, SMS a audio pohlednice

Eurotel se na blížící se svátek všech zamilovaných – Valentýn – patřičně připravil. Přichystal pro své zákazníky několik služeb s Valentýnskou tématikou. Potěšit můžete nejen své drahé polovičky či přátele, ale i sebe. Samozřejmostí se stávají multimediální zprávy, loga na displeje, obrázkové zprávy či Java hry. Novinkou jsou audio pohlednice.

Audio pohlednice – namluvit a poslat

Jestliže jste se s pojmem audio pohlednice nikdy nesetkali, vězte, že jde o hlasovou zprávu zaslanou na mobilní telefon či pevnou linku. Textové zprávy posíláme přímo z mobilního telefonu, na audio pohlednice se musí oklikou: Objednání probíhá zavoláním na telefonní číslo 606 000 222. Zde jsou vzkazy tematicky rozdělené do sedmi kategorií: Valentýn, z lásky, chybíš mi, přání a pozvánky, zábavné, erotika a omluvné. Nebudete-li s nabídkou spokojeni, můžete nahrát svůj vlastní vzkaz (až 1 minuta) a na konec připojit písničku. Pak stačí zadat telefonní číslo příjemce, čas a datum doručení. Cena za zaslání jedné audio pohlednice je 14,90 Kč (včetně DPH pro Go a bez DPH pro paušály).

MobilMania dodává: Neváhal jsem a audio pohlednici vyzkoušel (poslal jsem si optimistické Ahoj s písní Lucky Bílé). Hned z počátku upozorním, že k ceně 14,90 Kč musíte připočíst cenu za hovor s „plechovou hubou“, který je účtován dle vašeho tarifu. Zkušební telefonát trval necelých pět minut, budete-li posílat druhou či třetí audio pohlednici, v hlasovém menu se jistě otrkáte a hovor bude kratší. Automat na mne totiž působil dojmem, že chce za každou cenu prodloužit dobu hovoru. Všechny zadané informace a hodnoty opakuje a jen málo kdy je jde přeskočit. Zkušební zprávu jsem odeslal s parametrem doby odeslání „v nejbližší době“ a již po několika vteřinách zazvonil druhý telefon. Po zvednutí mi byl přehrán vzkaz – příjemce tedy nic neplatí. Předchozí věta však nemusí být pravdivá, bude-li si chtít příjemce poslechnout zprávu vícekrát: musí totiž zavolat na číslo 606 000 333 a zadat speciální kód, který obdržel formou textové zprávy současně s hlasovým vzkazem. Tento hovor je již účtován dle tarifu a délky.

Tématická loga a obrázkové zprávy

Loga pro telefony Nokia jsou stále velmi oblíbená a jistě si nejeden uživatel vyšperkuje displej valentýnským obrázkem. Majitelé mobilních telefonů Ericsson, Siemens, Alcatel či Nokia si mohou pomocí standardu EMS resp. Smart Messaging zaslat obrázkovou textovou zprávu. V nabídce jsou i tématické multimediální zprávy (ty lze zaslat i na e-mail). Objednání loga i obrázkové zprávy probíhá zasláním kódu na speciální číslo. Nabídku a podrobné informace hledejte na www.mobilgo.cz.

Klepněte pro větší obrázek   Klepněte pro větší obrázek   Klepněte pro větší obrázek
ukázky multimediálních zpráv

MobilMania dodává: Velikonoční nabídka je opravdu široká. Všechny obrázky je nutno si nejprve poslat na svůj telefon a pak dle libosti přeposlat na další telefony. Ceny za jednotlivé služby jsou následující: logo, obrázková zpráva – 14,90 vč. DPH. Takzvaný Text, tedy zpráva z ASCII znaků pro Nokie, vyjde na 8,40 Kč vč. DPH.

Java hry

Uživatelé mobilních telefonů s podporou mobilní Javy mají na výběr šest nových her s valentýnskou tématikou. Ve hře Lost Valentine vystupujete pozici anděla a vašim úkolem je spojit srdce, Partnership Harmony vypočítá partnerskou shodu na základě zadání datumů narození. Pro chytré hlavy je určena hra Heart Breaker, kdy má hráč za úkol rozlomit všechna srdce na hrací ploše. Dalšími hrami jsou Valentine Story, TicTac Toe Valentine a Minesweeper Valentine. Cena za stažení jedné Java hry se pohybuje v rozmezí od 4,90 do 29,90 Kč, plus cena za stažená data či délka připojení k WAPu.

Eurotel pro zamilované

Eurotel se na svátek zamilovaných připravil velmi dobře, otázkou je, zda-li budou uživatelé ochotni za služby platit. Nechejme se také překvapit, jestli a s jakou nabídkou přijde konkurence.

Diskuze (6) Další článek: Vezměte si svou pevnou linku do kapsy!

Témata článku: Operátoři, O2, SMS, EU, Java, Audio, Audi, Pohled, Euro, MMS, Log, Anděla, Valentýn, Předchozí větaRecenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

** Android 12 je zatím graficky i funkčně nejjednotnější verze ** Vylepšuje zejména soukromí a práci s oprávněním aplikací ** Na jiných telefonech než Pixelech bude zážitek odlišný

Vladislav Kluska
Material YouAndroid 12Google
Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

** Česko „kraluje“ žebříčku zemí s nejdražšími mobilními službami ** Evropská komise srovnala ceny ve všech 27 zemích EU ** Když se nepočítají neomezené tarify, vychází nabídky našich operátorů katastrofálně

Jan Láska
Předražené službyEvropská komiseTarify a mobilní služby
8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

** Obě největší mobilní platformy mají svůj tábor skalních příznivců ** Ti mají jasno, proč je právě iOS nebo Android jediný správný systém ** Tady je několik důvodů, proč jablíčkáři nechtějí o robotech ani slyšet

Martin Miksa
SmartphonyiPhoneAndroid
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída
Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid