Valentýnská nabídka Huawei: slevy nejen na mobily až 30 % a výhry na kole štěstí

Huawei připravilo další slevovou akci pro své zákazníky. Produkty známé čínské značky bude v období 1. až 14. února 2021 možné získat levněji jak na oficiálním e-shopu, tak i v síti retailových partnerů (Alza.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Planeo, Datart, Mall.cz, OKAY, Space, Mobil pohotovst, Electro World, Quadrio a Huawei Experience Store). Největším lákadlem jsou slevy až 30 % na vybrané produkty a výhry na kole štěstí.

Klepněte pro větší obrázek

Nižší ceny se týkají jak smartphonů, tabletů nebo nositelného příslušenství včetně sluchátek, tak i notebooků a routerů. Slevy platí například na zcela bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku FreeBuds Pro, chytré hodinky Watch GT 2 i na vlajkový fotomobil Mate 40 Pro. Ten je možné proti současné ceně získat se slevou 3 000 Kč. Všechny zlevněné produkty naleznete zde.

Paralelně probíhají slevy také na e-shopu Huawei, kde je v nabídce ještě více produktů a cenově zvýhodněných „dvojbalení“ (např. notebooky nebo tablety s routerem zdarma). K tomu si Huawei na každý den připravil možnost výhry na kole štěstí, kde lze „vytočit“ slevové kupony v různých hodnotách, další slevy na konkrétní produkty nebo třeba mobilní telefon za 1 Kč.

Diskuze (4) Další článek: Hejt na Google. Android 11 vzal skvělé bubliny a totálně je zkazil

Témata článku: Huawei, , , , , , , , , Huawei Experience Store, Notebook, Produkt, Na kole, Kolo štěstí, Štěstí, Sleva, Retail, Okay,