Vánoce a T-Mobile: dvojitá porce dat a víkendy zdarma

Operátor všem svým zákazníkům zdvojnásobí datové limity FUP a nabídne smartphony za vánoční ceny.
Vánoce a T-Mobile: dvojitá porce dat a víkendy zdarma

Jako druhý v pořadí představil svou vánoční nabídku T-Mobile. Radost udělá zejména stávajícím zákazníkům s aktivním datovým balíčkem, ale také těm, kteří uvažují o prodloužení smlouvy a novém smartphonu. Na rozdíl od konkurenčního O2 nemá letos T-Mobile nic pro majitele předplacených karet Twist, leda že by přešli na paušál…

Klíčovým elementem celých Vánoc jsou u magentového operátora data. Smartphony se bez nich jednoduše neobejdou, a tak T-Mobile navyšuje limit FUP na dvojnásobek.

105 dní neomezeného volání

Další benefity z oblasti služeb, které lze letos získat, jsou následující: datování, volání a SMS o víkendu zdarma na celý rok 2012. Tzv. víkendů All Inclusive si můžete užít celkem 52, tedy 105 dní. Na rozdíl od minut a SMS do vlastní sítě ale operátor docela výrazně omezil data na pouhých 50 MB.

Tato nabídka je připravena pro všechny zákazníky, kteří prodlouží smlouvu o další dva až tři roky, případně uzavřou novou smlouvu a nově si aktivují číslo. Pro zákazníky, kteří jsou ohledně prodloužení smlouvy na vážkách, má operátor ještě další motivaci – smartphony za zvýhodněnou cenu.

Klepněte pro větší obrázek
Upíšete-li se letos na Vánoce, můžete si užívat volání, SMS i data o víkendech celý příští rok

Věříme, že i letošní Vánoce prožijí naši klienti šťastně se svými nejbližšími, a díky speciální vánoční nadílce si svátky zpříjemní opravdu každý z nich. Nabídka vychází z přání a uživatelského chování našich zákazníků“, říká Alexandra Korman, ředitelka marketingu pro rezidentní segment, a dodává: „Pod stromeček jsme jim připravili největší porce internetu na nejrychlejší síti nebo víkendové volání, SMS a surfování celý rok 2012 zdarma.“

Jen pro doplnění, limit FUP (Fair User Policy) je dán určitým počtem megabajtů, které může uživatel stáhnout maximální rychlostí, kterou mu dovoluje jeho hardware a pokrytí v daném místě. Pokud limit FUP překročí, je výrazně zpomalen. Operátoři to zdůvodňují tím, aby žádný z uživatelů nezatěžoval síť příliš na úkor ostatních.

V této souvislosti přišli blogeři z Mobil(n)ovinek se zajímavým postřehem. A upozorňují také na novelu Zákona o elektronických komunikacích, kterou pravděpodobně velmi brzy schválí Senát.

Na svém Twitteru píšou: „Rychlost mobilního internetu u T-Mobile po vyčerpání FUP nově klesne na 64 kbit/s namísto dosavadních 16 kbit/s.“ Všichni uživatelé, kteří někdy „přetáhli“ FUP, mi jistě dají za pravdu, že i toto drobné vylepšení znamená rozdíl mezi tím, že si prohlédnete nebo neprohlédnete alespoň web.

Více surfování pod stromeček

Důležité je, že T-Mobile navyšuje FUP všem zákazníkům, a to u těchto balíčků:

  • Internet v mobilu Standard ze 100 MB na 200 MB
  • Internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600MB
  • Internet v mobilu Premium z 1 GB na 2GB
  • Rodinný internet v mobilu Standard ze 100 MB na 200 MB
  • Rodinný internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600 MB
  • Twist Internet v mobilu na týden z 25 MB na 50 MB

Stávajícím uživatelům bude FUP navýšen automaticky od jejich následujícího zúčtování, nejpozději k 13. listopadu 2011. Smlouvy na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U smluv na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. ledna 2012.

Zlevníme mobily, slibuje T-Mobile

Operátor dále slibuje výrazný pokles cen téměř u všech nabízených mobilů. Jako důkaz přidává čtveřici oblíbených smartphonů:

Telefonplná cenazvýhodněná cena
pro MMP 500 Kč
Samsung S5830 Galaxy Ace5 999 Kč499 Kč
Samsung i9100 Galaxy S II13 499 Kč6 499 Kč
Nokia 5004 299 Kč1 Kč
Nokia 7006 999 Kč999 Kč

Nabídka platí při prodloužení či uzavření nové smlouvy na dva nebo tři roky a současné aktivaci balíčku Internetu v mobilu Klasik při minimálním měsíčním plnění (MMP) 500 Kč.

Vánoční akce je určena všem zákazníkům, včetně těch firemních bez Rámcové smlouvy. Dvojnásobný FUP pak mohou využít i zákazníci s Rámcovou smlouvou. Od 1. listopadu spustí operátor také webovou prezentaci na adrese www.t-mobile.cz/vanoce.

Diskuze (73) Další článek: První Nokie s Windows: Lumia 800 a 710

Témata článku: Operátoři, Nákup a ceny, T-Mobile, Internet v mobilu, Zdarma, Vánoční nabídka, Nokia 500, Nokia 700, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Twist internet, Drobné vylepšení, Fair Use Policy, MOBI, Porce, Víkend, Mobil, Letošní vánoce, Uživatelské chování, Žďár, T - Mobil, User Policy, Magentového operátor, Porce dat


Určitě si přečtěte