Vánoce u BLESKmobilu: Za 199 Kč dostanete 4 GB a 400 minut nebo SMS

Na začátku listopadu oslavil BLESKmobil narozeniny a už tradičně oznámil vánoční akci pro své zákazníky. Virtuální operátor spustil kombinované balíčky obsahující data a volné jednotky pro volání či SMS. Jedna jednotka je rovna jedné minutě či jedné zprávě, volba je na vás.

Větší balíček s názvem TOP obsahuje 400 jednotek a 4 GB dat. Běžná cena je 399 Kč, ale v rámci vánoční akce jej BLESKmobil nabízí až do 5. ledna 2021 s 50% slevou za 199 Kč!  Menší balíček Klasik bude variantou pro zákazníky, kteří nepotřebují tolik jednotek na volání a SMS a takový objem dat po skončení akční ceny u balíčku TOP. Obsahuje 300 jednotek a 1 GB dat a stojí 249 Kč.

K oběma balíčkům můžete získat další 1 GB dat zdarma. Stačí po aktivaci balíčku dobít kredit za 300 Kč. Tato akce platí také do 5. ledna 2021.


Pozn.: Virtuální operátor BLESKmobil je společným podnikem O2 a vydavatelství Czech News Center, pod které spadá také MobilMania.cz.

Diskuze (20) Další článek: Chytrý zvonek Netatmo je váš osobní dveřník. Odbaví návštěvu, i když zrovna nejste doma

Témata článku: SMS, Slevy, Akce, Balíčky, Vánoční nabídka, Bleskmobil, Data, TOP, Klasika, Czech News Center, Jednotka, GB data, Balíček, Vánoční akce


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109