Vánoce u BLESKmobilu: Za 199 Kč dostanete 4 GB a 400 minut nebo SMS

Na začátku listopadu oslavil BLESKmobil narozeniny a už tradičně oznámil vánoční akci pro své zákazníky. Virtuální operátor spustil kombinované balíčky obsahující data a volné jednotky pro volání či SMS. Jedna jednotka je rovna jedné minutě či jedné zprávě, volba je na vás.

Větší balíček s názvem TOP obsahuje 400 jednotek a 4 GB dat. Běžná cena je 399 Kč, ale v rámci vánoční akce jej BLESKmobil nabízí až do 5. ledna 2021 s 50% slevou za 199 Kč!  Menší balíček Klasik bude variantou pro zákazníky, kteří nepotřebují tolik jednotek na volání a SMS a takový objem dat po skončení akční ceny u balíčku TOP. Obsahuje 300 jednotek a 1 GB dat a stojí 249 Kč.

K oběma balíčkům můžete získat další 1 GB dat zdarma. Stačí po aktivaci balíčku dobít kredit za 300 Kč. Tato akce platí také do 5. ledna 2021.


Pozn.: Virtuální operátor BLESKmobil je společným podnikem O2 a vydavatelství Czech News Center, pod které spadá také MobilMania.cz.

Diskuze (20) Další článek: Chytrý zvonek Netatmo je váš osobní dveřník. Odbaví návštěvu, i když zrovna nejste doma

Témata článku: , , , , , , Klasika, DOS, TOP, Data, GB data, Vánoční akce, Balíček, Vydavatelství, Czech News Center, Vánoce ??, Jednotka